Přejít na výpis diskuzí

Jared Padalecki

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: otázka

    plz posli mi je tež..plz,plz mots prosim
    byla bych ti vdecna thx.. *4* *4*
  • Re: otázka

    se mas aspon jansenuv podpisek.. *9*
  • Jared

    ouh foto a podpisek jareda..
    mam adresu ale to neni ono.. *9*
    kdyby se tak nekdy ukazal co??
    *4*
    je ten NEJ.. ale jansen "Dean" je taky fajn..
    je hodne kez,ale jen vedet ktere je to nej *7*
    ale ja to wim JARED.. *14* *14*
  • sam13

    Re: otázka

    mam dve fotky s podpisom jareda . poslem ti ich na email.
  • lucka33

    blahopřání

    Přeji Jaredovi vše nejlepší k jeho 26.narozeninám aby se mu splnilo vše počem použil a aby se mu v životě vedlo podle jeho představ. *14*
  • lucka33

    otázka

    lidi mám otázku nemáta někdo Jaredovo fotku s potpisem, mám jenom Jensena a tak shání Jareda. Tak jestli ji někdo máte prosím ozvětese na Winchester33@seznam.cz dekuji *3*
  • BOŽÍÍÍÍÍ

    jaredek je ten nejlepší a NEJHEZČÍ herec na celičkym světě.. mocky ho miluju a je to prostě jednička 4EVER *14* *14* *14*
  • :-*

    ploste sam je sexy ploste ho milujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *14* *14* *14* *14* *14*
  • :-*

    ploste jsou to supa herci JSOU MLTE PEKNI JSOU PLOSTE SEXY *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8* *14* *14* *14* *8*
  • sam

    jared je fakt supa ale fakt supa herec i normalne je hrozne peknej az k sezrani :-*:-*.-*:-* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8* *14* *14*
  • 3.sezona forever

    milujem tretiu seriu je proste suprova najlepsia je tretia cast ked samovi padne topanka do šachty a povie bratovi Ilost my shoe!! je to senzacne je ako maly chlapcek ale aj jedenasta cast je bozska sam sa kazde rano zobudi a vzdy je ten isty utorok a vzdy zomrie dean je to super pozrite si to urcite!!! *14*
  • sam

    som velmi rada ze supernatural davaju aj na prime aj na rtl klub uz som pozerala aj tretiu seriu a je suprova. jared je proste senzacny aj jensen je sexy no on je viac vtipny ako jared *14*
  • Jensen

    I lovelovelove Jensen ale aj Jareda mam rada to je jasne nee šak sú s Jensenom naj kamoši ale Jensen jaj to je jednoducho naňho nik nemá *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Jensen *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*Jensen *14* *14* *14* *
  • Sex s Jaredem

    Před rokem jsem byla na dovolený v New Yorku a dodnes na ni vzpomínám...Byla tam nějaká show s Jaredem Padalecki tak jsem tam samozřejmě šla...Díky mojí tetě, která pracuje jako maskérka v Hollywoodu jsem se dostala i do zakulisí za Jaredem !!! Do začátku show zbývaly 2 hodiny a já stála před Jaredem celá tuhá a nevěděla, co mu mám říct- byla jsem úplně ochromená !!! Teta mu řekla, že jsem jeho obrovská fanynka a jestli by si na mě neudělal chvíli času...Jared byl velice milý a souhlasil...Začali jsme si povídat, jakokdyby jsme se zanli už hoodně dlouho...Bylo to úžasný !!! Asi za 1 hodinu jsme byli o samotě a neměli si už co říct a v tom se to stalo......Zničeho nic jsme se pomalu k sobě přibližovali až jsme se začali vášnivě líbat......Najednou přestal a usmál se na mě a já ho začala znovu líbat...V tom mě začal svlékat a já jen cítila jak je ve mě...Milovali jsme se spolu asi 25 minut které pro mě byli nezapomenutelnými minutami v mém životě...Takže jsem o své panictví přišla s mým idolem -Jaredem......( byl ale vážně dobrý ) *14*
  • Lovci duchů

    tak se koukni na primě, každou neděli dávají okolo 22h Lovce duchů *14*
  • Re: Jensen

    súhlasím Jensen je fakt super.... *14* *14* *14* *14*
  • :-)))

    jared je nejlepší a je sexy..
  • I love love Jared Padalecki

    Já Jareda prostě zbožňuju *14* on je naperosto dokonalej vysokej, hezkej vripnej a má nááááááááááádherný tělo *14* ale škoda že hraje v samejch hororech ale to neva že jo holky *3* hlavně že je *1*
  • :)

    Jo, jo, je fakt mooooooc pěknej:o* *15* *14* *14* *14*
  • I love Jared

    Jared je fakt móóóóc pěknej herec. V Lovcích duchů mu to sluší asi nejvíc. Mě se teda rozhodně líbí víc než Jensen A.!!!! *15* *14* *14* Jo a ještě k Lovcům: Už se točí třetí řada!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit