Přejít na výpis diskuzí

Jared Leto

OSOBNOST 31.12.2006 
387 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: free?

    to tedy nevim kde si to slyšela kdo ti co napovídal ale není ženatý sam J to řek v jednom rozhovoru jediný kdo je ženatý nebo se teprv bude ženit je Tomo ne Jay
  • Re: free?

    ..Je ženatý ;) teraz som sa dozvedela takže :/ máme smolu..
  • Jay

    Jo a ještě jsem zapomněla - See you in June, in Prague ! ♥
  • Re: Ahojky lidi

    Na facebooku na stránce Czechelon je jich dost :) Tak tam zajdi ;)
  • Re: ???

    Na Facebooku skupina Czechelon. Určitě se přidej, ať je nás víc. Čím víc lidí, tím líp :)
  • Re: free?

    Není !!!! A nemá ani přítelkyni ;)
  • Jared

    Naprosto bezkonkurenční chlap. Na jeho hlas jen tak někdo nemá. A z jeho očí jde člověk do kolen. A vidět ho naživo, to fakt stojí za to.
    Takže Jay, buď takovej jakej jsi.
    Echelon loves you ! :)
  • manuela2

    Re: free?

    Není ženatý
  • terezias

    free?

    ahojte nevíte někdo náhodou jestli je jared ženatej :D asi budu vypadat jako uplná blbka, ale nikde na žádnejch stránkách to nemůžunajít tak... *9*
  • dolpy

    Ten nejlepší

    Ten nejlepší z nejlepších. Jeho písničky nemají chybu - jsou plné energie a vždy mě dostanou do skvělé nálady. A pomalé a smutnější písničky jsou dokonalé, plné citů. A jeho herecké výkony? Výborný herec. Výborný zpěvák. Bezkonkurenční.
  • Re: jared

    No tak jako v tom videoklipu je bezkonkurenční a to vubec nejsem na typky s cirem :)))
  • jared

    no mě se strašně líbí Jared ve videoklipu Closer to the edge ♥ a na jedné fotce mi připomíná Zaca Efrona :DD
  • pro něj... :)

    Psala sem loni, píšu i letos.... Ten nejlepší herec a zpěvák na světě si to zaslouží :) hodně štěstí Jaredovi a řikám to myslim si za spoustu lidí, kteří sem napsat nemůžou... :) takže štěstí a zdraví a příští rok kulatiny, tak si ještě užij třicítky :) :*
  • mcr-katie

    .

    všechno nej.. *14* doufám že tady budete co nejdřív.. *3*
  • :-***

    Happy B-day !!!
  • yuckfourself

    ...

    Všechno Nejlepšííí *14*
  • <3

    Happy Birthday *4*
  • Vše nej

    Všechno nejlepší! <3
  • xxxkatuskaxxx

    Všechno nejlepšíí..:) :-** ♥♥♥
  • manuela2

    manuela2

    všechno nejlepší Jarede

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit