Přejít na výpis diskuzí

Heidi Janků

OSOBNOST 18.1.2008 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuji za krásné čtení v Karviné knihovně moc se mi to líbilo
  • Jestli existuje ňáká ženská nad padesát let, kerou bych vopíchal, tak je to Heidi Janků. Pěkně udržovanej a zachovalej kousek!
  • Začátky

    Zdravím Vás všechny.Jelikož jsem se toho nikde nedopídil zajímalo by mne kdo Heidi učil zpívat kdo ji připravoval na souteže. Díky moc za odpovědi. *8*
  • Heidi Janků

    Milá Heidi
    Blahopřání k narozeninám a přání
    hodně štěstí,zdraví. *4*
  • Milá Heidi
    Přání k dnešním 49.narozeninám všechno nejlepší!!!!!
  • V pondělí 20. února uvidíte Heidi Janků v přímém přenosu soutěže TO BYL NÁŠ HIT na TV Barrandov. Hlasovat pro ni můžete už teď zasláním SMS ve tvaru HIT 7 na tel. číslo 907 99 09. Více na www.tobylnashit.cz
    Upoutávka - http://www.barrandov.tv/70422-to-byl-nas-hit-ochutnavka-disco

    To byl náš hit
  • REZERVAČNÍ SMS ve tvaru REHIT 2 mezera POCET MIST mezera JMENO A ADRESA na číslo 907 99 09
    (INFO PRO REGISTROVANÉ DIVÁKY: V den přenosu se prosím dostavte na adresu Barrandov Studio, Atelier 2, Kříženeckého nám. 322 (zastávka MHD "Filmové ateliery"), Praha 5 Barrandov. Vstup do ateliéru je recepcí v pravé části budovy od 18:30 do 19:00)
  • Hodně zdraví, štěstí, spokojenosti, úspěchů v pracovním životě a spokojenosti v rodinném životě k narozeninám *14* *14* *14*
  • Tak to mě se naopak moc líbí, jak to Heidi Ivetě řekla a má ve všem pravdu. A je fajn, že se našel někdo, kdo se jí to nebojí říct, přes to, že riskuje podobné komentáře jako ten od Jožky, která tvrdí, mimo jiné, že nikdy neslyšela od Ivety někoho pomlouvat. To je asi Jožka hluchá, protože Iveta nedělá prakticky nic jiného, než že na někoho hází špínu, lže, lituje se a myslím, že hodně lidí ublížila, především své matce.
    Iveta se nikdy ze dna zvednout nedokázala, vždy ji někdo tahal na nohy, ale ona zarputile na to dno zase míří. A ano, Boží mlýny melou, to jistě. I ty Ivetiny. *2* *3* *5* *5* *5* *5* *5*
  • POZOR! Buďte u toho! HEIDI JANKŮ máte také možnost vidět naživo a ZDARMA! Stačí poslat REZERVAČNÍ SMS (více info zde): http://www.barrandov.tv/to-byl-nas-hit/rezervace nebo také e-mailem na divaci.hit@email.cz (uveďte počet míst + jména) nebo 608 874 624. Pro další rychlíky, kteří napíší e-mail nebo zavolají, místa zajistíme. Mimo Heidi také vystoupí mnoho dalších zpěváků!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit