Přejít na výpis diskuzí

Janika Kolářová

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Janiko byla si úžasná !!

    Ahoj je strašná škoda že jsi vypadla !! Vždytˇ oni ani neví o koho přišli!!! Zpívala jsi tak jak ti to hlas dovolil !!! Nevím co jim na tom vadí !! Pro mě jsi stejně jediná SuperStar !!! Vždycky jsi byla a budeš pro mě jediná SuperStar !!! Ahoj Andrea
  • Janika

    Janiko skus to zase příště
  • Škoda

    Ahoj Janiko.Je mi hodně líto že jsi vypadla a nepostoupila dál. Zpívala jsi moc dobře.Chtěla jsem aby jsi vihrála soutěž Česko hledá Superstar ale jaksi se mi to nesplnilo.Je to velká škoda.Mohla si být aspoň 2.Byla bych o hodně štastnější než jsem teď.Ale čas se nejde vrátit.Kvůli tvému plagátu s autogramem jsem si koupila časopis Story speciál a pověsím si ho nad postel.Byla si 1 komu jsem fandila jak se vybrala 12 nejlepších. Kristýna Paděrová alias Kiki
  • Janiko si nejlepší!

    Janiko měla si vyhrát!
  • Skoda, ze vypadla

    byla nam hrozne sympaticka.., mila a uprimna holka.
  • janika

    Doufám že janika nevypadne
  • Ahoj

    Milá Janiko, seš uplně Super!!!! Zpíváš moc dobře a myslim si , že sis nezasloužila vypadnout, ale život jde dál!!!! Hlävně neukonči svojí hudební karieéru, která právě začala. Moc ráda bych doma poslouchala tvé CD. Tak nějaké natoč i když vím, že to dá spoustu práce!!! Držím ti palce a věřím ti!!! Hodně štěstí!!
  • nezaslouzene

    Je tady nejaky cenzor,aby vymazal ty vulgarni urazky?Jinak simyslim,ze pro nasi mizernou hudebni scenu ,budes urcite prinosem.Nevzdavej se ,a hlavne si nenechej stoupnout slavu do hlavy.
  • Zpívej dál!

    Milá Janiko, nezahořkni, ale zpívej dál. Rozhodně jsi nevypadla proto, že jsi byla nejhorší. Kdyby lidi opravdu poslouchali, tak by museli hlasovat jinak. A z těch pár hloupých lidí, co umějí jen urážet, si nic nedělej. Takoví se vždy najdou, i kdyby zpíval Bůh. Kdyby ta soutěž nebyla hlavně o penězích, tak by se hodnotilo po kolech bodově, no a součet bodů po všech kolech by rozhodl o vítězi. Možná by to nebylo tak dramatické, ale rozhodně spravedlivější. Pokud vydáš CD, tak si ho určitě koupím, ač je kupuji výjimečně. Nebo si ho vytvoř sama a použij internet, někteří zpěváci to praktikují již léta, a Ty zpěvačka jsi. Měj se báječně a vytrvej! Ahoj
  • Janika

    Janika si nezasloužila vypadnout narozdíl od Filipa Jankoviče!On zpívat neumí!!. Andrea

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit