Přejít na výpis diskuzí

Jane Austen

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pýcha a předsudek

    No četla jsem ho sice jenom jednou, ale velmi mne okouzlil, stejně jako film. Podání Lizzie od Keiry Knightley je přesný a do pana Darcyho jsem se zamilovala ještě víc než v knize. Obdivuji Jane Austenovou a jelikož také zkouším drobné romány, je mým největším vzorem!
  • Pýcha a předsudek

    Tak na tuhle knihu jsem narazila ve filmu Láska přes internet, kde se hlavní představitelka zmiňuje, že ji četla snad stokrát. Máme tenhle film máme se sestrou moc rády a tak nás napadlo, že bychom si mohli tu knihu přečíst. Sestra se k tomu dostala první a moc se jí to líbilo a jelikož u nás v kině zrovna dávali i film, vytáhla mě na něj. Když jsme po skončení filmu stály před kinem řekla jsem, že je to dokonalej příběh, dokonale zpracovanej, s dokonalým obsazením a geniální hudbou. Knížku jsem četla třikrát a jednotlivé pasáže nespočetněkrát. Ale jen v překladu od KONDRYSOVÉ, ten je NEJLEPŠÍ!!!!
  • Jane Austen

    Musím se přizna, že až do munulého roku jsem neměla vůbec ponětí,kdo to je Jane Austenová. Až jsem jednoho dne v Luxoru potkala svou bývalou spolužačku,a ta mě vlastně přivedla na tento žánr. Jsem jí nesmírně vděčná, protože od první chvíle,co jsem si otevřela Pýchu a předsudek, nmohla jsem se už od ní odtrhnout. A ten pcit mě neopustil ani při čtení Emmy,Anny Elliotové,Rozumu a citu,Opatství Northanger a mé nejoblíbenější Romance u moře *14* Jsem na ní naprosto závislá, je to moje droga *14* I když jsou knihy většinou psané na tom stejném základu, přes to, pokud se člověk pořádně ponoří, najde jedičnost v každé z nich *4* A řeknu vám ještě něco, občas bych se chtěla podívat do té doby, na anglický venkov a prožívat tu atmosféru. Takže, pokud ji někdo z vás ještě nečetl, radím hned běžet do knihovny, věřte mi, o moc přicházíte *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit