Přejít na výpis diskuzí

Jana Kirschner

OSOBNOST 31.12.2006 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já se picnu jestli mi někdo neřekne, kdy má koncert

    To je opravdu tak těžké udělat koncert v Martine nekde u Liptovského Mikuláše kam přijedou opravdu ti, co jí mají rádi takovou jaká je? A její slovenčina je pro mé ucho, srdce i duši sladká. O touze jí pošeptat do vlasů... ; Já být Benediktem XVI., nazuju sandály, obléknu si pohodlný ohoz, trochu elegantní, trochu důstojný, trochu slavnostní a trochu prostý (přiměřený), na hlavu si nasadím baretku, do rtů dám cigaretku a vyrazím si poslechnout Janu a klidně si v duchu budu broukat, ono se ro beze mě za tu chvíli nepos... *15*
    • klodyka

      Re: já se picnu jestli mi někdo neřekne, kdy má koncert

      v lete bola v martine...koncert bol skvelý *3*
  • koncert?

    Ahojky všichni,
    nevíte někdo náhodou kde by se dal sehnat plán koncertů Jany Kirschner? Kdyby jste náhodou někdo věděl o nějakém koncertu dejte vědět prosím.
    Díky a čaukes
    • klodyka

      Re: koncert?

      http://www.janakirschner.com/
    • Re: koncert?

      Pokud nekdo vi o nejakem koncerte JK u nas ci na Slovensku, tak to hodte sem, diky. *3*
  • supeeer:)

    Jana je opravdu úžasná zpěvačka....strašně jí fandím *4* a písnička Pokoj v dusi .... tak ta je ta nejjjjjjjjjjj!!!! *3*
    • tomivojtech

      Re: supeeer:)

      Je to hezká písnička jako i Jana moc jí fandím.
  • Vrátit se domů není ostuda

    Bylo mi nesmírně líto, když se Jana Kirschner rozhodla odejít za svým snem - do Anglie a k anglickému jazyku. Myslím si, že tak , jako Mišík v angličnitě nikdy nebude "znít" jako Mišík platí to o Janě Kirschner. Prostě ve slovenštině je její krása a smyslnost. Přál jsem jí úspěch, ihned po vydání Shine jsem si CD koupil - a potvrdil, co jsem již napsal.
    Úspěch přeji stále.
    V naději, že to bude zase Jana ( nikoliv Jane ) Kirschner..
    Myslím, že u "nás" se dočká jen a jen ovací!
    Spp,
    We
    • zvize

      Re: Vrátit se domů není ostuda

      *4* anglicctina je pakne shit stupidni jazyk *16* blablabllood moon...atd *4*
    • Re: Vrátit se domů není ostuda

      Škoda, že Jana není z Česka, myslím si, že by Bílou a spol. strčila při Zlatém slavíku do kapsy. Ale I tak : Jano, bravo, hrozně se mi líbíš i jako ženská i jako zpěvačka. *1*
  • stejné datum

    líbí se mi písničky(když zpívala duo) a taky,jak jsem se ted dozvěděla,dočetla:má stejné datum narození jako já!akorát,že o pár let mladší!ale je to hezký-24.12.vánoce,pak narozeniny a 31,12.silvestr!přeji,hlavně zdravíčko-to je k nezaplacení a hodně fanoušků!!!!!zůstanˇte svá!děkuji.
  • debutové album

    ahoj, nevíte někdo, zda se dá někde sehnat debutové album Jana Kirschner? mám moc ráda písničku Balada o polních ptáků, ale přespívanou od Jany a ta je prý na tomhle prvním albu. Prosím dejte mi vědět, kdybyste někdo věděl kde ji najdu. díky eva
    • Re: debutové album

      Napiš na jameskund@centrum.cz
  • Rozhovor s Janou

    Velmi mě oslovil rozhovor s Janou Kirschner, nazvaný: "Bolest dělá z lásky to, co láska je". Zde je odkaz:
    http://www.super.cz/rozhovo ry/16954-jana-kirschner-bolest-dela -z-lasky-to-co-laska-je.html
  • LOL

    Ona si hraje na Norah Jones nebo co? :D až na to že hlasově jí nesahá ani po kotníky ..Jano, klídek! *9*
    • Re: LOL

      Totálně mě fascinují internetoví tvrďáci, kteří zbraněmi svých prstů na klávesncici to natřou té a té osobě. Kdyby jsi něco málo věděla a orientovala se ve věci zvané hudba, víš že Norah Jones je tak trochu někde jinde a člověk, který rozherává styl vzdáleně připomínající neznámená ještě, že si na někoho hraje. Navíc Jana má opravdu jako jedna z mála perspektivu prosadit se v zagraničí jako se to třeba povedlo Janovi Hammerovi. Tak milá Kláro, až alespoň s poloviny dosáhneš toho co JK ta si otvírej hubu; zatím se měj :)
      • Re: Re: LOL

        z poloviny; když jsem v ráži dělám chybičky no
  • janička je ádherná zpěváčka závidím ji ten její hlas *4* jen tak dál jani...
  • free

    ahooooooooooooooooooooojte ciciny *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit