Přejít na výpis diskuzí

Jana Hlaváčová

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozdrav k narozeninám

    U příležitosti dnešních Vašich narozenin bychom i my chtěli přispět troškou do mlýna a přiřadit se k řadě gratulantů. Přejeme Vám vše nejhorší, aby Vás minulo a jen to, co si sama přejete (pozor: jsou i tací, kteří mohou přát ledacos). P.S. Vzpomínáme na krásné chvíle s Vámi ve Zlaté kapličce. Vámi ztvárněné role byly vždy dokonalé a vždy nás také oslovily. Z mnoha vybíráme nádherné ztvárnění rolí ve Věci Makropulos a Nebezpečných vztazích. Vy jste "kapličku" musela opustit, my tam jsme a sloužíme doposud. Hasiči
  • Čupr

    Jak to ta paní Hlaváčová dělá; krom toho, že je to opravdová dáma, s věkem dvacet pryč, bylo by nám, klukům těsně pod pade, velikým potěšením a spoléhám, že i zážitkem, jí smět dělat doprovod
  • Skvela zena jen a jen poklona
  • quickly

    Vše nejlepší!

    Hodně štěstí a zdraví ke krásnému věku 72 let:-)Skvělá herečka! *1*
  • Smíšené pocity

    Paní Hlaváčová je pro nás jedna z nejlepších hereček a včerejší představení v Olomouci- Smíšené pocity s hercem Petrem Kostkou bylo tak skvělé,že bych jej ráda viděla ještě jednou. Přejeme hodně zdraví a další tak krásné role- šité na míru.Zdena a Martina
  • Smíšené pocity

    Představení Smíšené pocity jsem viděla dvakrát. Musím říct, že patří k nejlepším představením, jaká jsem kdy viděla. Paní Hlaváčovou i pana Kostku velmi obdivuji a za sebe jsem ráda, že v TV a filmech příliš nevystupují, protože v těch hrůzách, co se točí, by jich bylo škoda. Oběma přeji hodně zdraví a ještě hodně a hodně krásných divadelních rolí. *4* *4* *4*
  • Paní Hlaváčová...k dnešním narozeninám Vám přeji hlavně pevné zdraví, hodně štěstí, lásky a pohody. Jste fantastická herečka a krásná a milá paní. Všechno nejlepší !!! Eva
  • p.Jana nádherná a užasná...
  • poděkování

    Děkuji za nádherný zážitek z Vašeho skvělého výkonu ve hře Smíšené /Po/city 6.6.v Mladé Boleslavi. Myslím, že něco tak skvělého už v životě neprožiji. Také, jestli mohu poprosit, velký dík i panu Kostkovi, byli jste oba úžasní.
  • Poděkování

    Právě jsem se vrátila z Branického divadla z představení Smíšené (po)city. Chci moc poděkovat oběma hlavním představitelům paní Hlaváčové a panu Kostkovi. Jsem pořád plná krásných dojmů z této hry.
    Paní Hlaváčové je pro mě stále jednička. Přeji hodně zdraví a dalších úspěchů.
    Eva

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit