Přejít na výpis diskuzí

Jan Neruda

OSOBNOST 31.12.2006 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • King

    Můžě te mi říct poezii od Nerudy?
  • Neruda panic?

    Zdravím. V hodinách češtiny se mezi žáky v mé malé 9. třídě snadno rozšířila fáma, že Jan Neruda byl panic. To je samozřejmě neprověřené. Co si o tom myslíte vy? *4*
    • Re: Neruda panic?

      Jestli byl panic nebo ne, neni dulezite.
      Hlavni je, cim prispel do ceske kultury a ze byl narodovec.
      Kolik takovych Cechu najdeme v dnesni dobe, kdy se Cesko doslova rozprovadava a rozkrada?
    • Re: Neruda panic?

      *3* No po dlouhém výzkumu jsme zjistili, že je možné aby zemřel jako panic. Pozdravujte žáci z 9.třídy. Byla to zajímavá úvaha. *1*
  • Tomas

    dobry tohle potrebuju do skoli *3*
  • jjj

    ahoj ja potrebuju nerudovy zbirky basni navite kde ja najdu *9*
    • Re: jjj

      Na internetu. *7*
  • Dědova mísa

    V dnešní době velice uklidňující, krásné a plné pravdy, všechny Nerudovy básně jsou dnes cool, díku tomuto velikánu.Majka.
  • Neruda

    Já dělám projekt o Janu Nerudovy a teda fakt nevím jestli je to pravda... no to je jedno... *4*
    • Re: Neruda

      Ahoj,ty děláš PROJEKT O JANU NERUDOVI?Tak to bys mi mohl odpovědět na mojí otázku.Ráda bych pochopila jeho velevýznam v české literatuře-podle tebe.A co takový fejeton,co je to vlastně za utvar,existuje vubec nějaká definice?Dokážeš o něm říct víc než to,že ho málokdo dokáže napsat?
      • Re: Re: Neruda

        je to publicisticky utvar,ktery neni ohranicen a reaguje primo na tema,autor musi psat vtipne s nadhledem vse co je aktualni,nebo-li musi mit dostatek informaci,fejetonista muze psat o vsem,fejeton nemusi zaujmout vsechny *3*
  • kreteni *13*
    • Re:

      *5* *15*
    • Re: Skater

      nebud hrubej! *13* *5*
    • Re:

      curaku *16*
  • poznámka

    Jen malou poznámku: Neruda nezemřel na Malé Straně, ale na Novém Městě ve Vladislavově ulici, kde prožil poslední léta svého života.
  • díla

    hovno a miláček *1* *13* *16* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit