Přejít na výpis diskuzí

Jan Koller

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na MS vás - reprezuentanty - pustím maximálně ze skupiny a pak vám vystavím STOPKU ! Při rozboru náhodně vybraných 6 hráčů jsem zjistil, že ani jeden (!!! *15* )nebude na svém dresu mít svoje šťastné číslo !!! *13* POZOR !!! Velká možnost nepříjemného zranění ! Inu komu není rady...Tímto problémem se zabývám mnoho let a mám s tím velké zkušenosti.. *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • Orel

    Honza Koler, lítá po hřišti jako orel :)))))
  • ds

    je to čurak
  • Ahoj Honzíííku!!! Jsi machr!!! *3* *1* Ale nemůžeš být můj vzor tedy jen na půl *9* *9* protže já hraju jen v záloze a brance ale ty hlavičky mi jdou!!! Jsi nej s Petrem Čechem a Pavlem Nedvědem!! Jsi good!!! Zduř! *3*
  • koller je nejlepší fotbalista!!! *3*
    • Re:

      Nejlepší... A kde - Ve Smetanově Lhotě ? *5*
      • Re: Re:

        di do prdele
  • Nejlepší je Dino

    Dino je ten nejlepší fotbalista na světě...fandím mu celej svůj život...pro mě naprostá jednička...děkuju Dino...mtmmmr *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Konec

    To co dokazal Koller je ostuda. O tom ze neumi hrat fotbal vime vsichni a ti kdo si mysli ze ho hrat umi se pletou. To ze dal 50+ golu za reprezentaci je jen mala naplast.On umi dat gol jen kdyz se mu to nahraje primo na hlavu a 1 meter kolem neho, ale aby dokazal neco udelat sam tak to nikdy nedokazal a to opet predvedl ve druhem polocase s Turky.Byla to opet chyba ze tam Koller byl.
    • Re: Konec

      hahhaha ty se pleteš *5* *5* *5* *5* *16* *16* *16*
    • Re: Konec

      ty sráči nikdo nikdy nedá goal bez přihrávky vždycky k tomu hráči musí ten míč nějak doleťet a od někoho
      • Re: Re: Konec

        To prave rikam, ze to k nemu muselo doleten primo na hlavu nebo 1 metr kolem neho!!!!On nez sam by udelal krok nebo dva tak to raci nechal letet. Prehrej si na videu ten druhej polocas s tema Turkama a podivej se opet na umeni Kollera jak dokaze zahodit 100% sanci.
        • Re: Re: Re: Konec

          Ty ňomore a ty si myslíš že dat gol je len tak ? Dat gol je neuveřitelní zadostiučinení pro celej tím. Takých jako ty je spousta co z obýváku blbe komentujou ale nikdy fotbal nehrali. Sprac se!
  • Pro Dyna

    Dobré jitro drahý Dyna si dobrý fotbalista a já a moje kamarádka Miška na vás vzpomínáme v dobrém papapa *3*
  • Honza !!!!

    Honzík neni jen vynikající fotbalista, ale i super číča. *4* .Je fakt moc dobrej a je to jeden z mých velkých miláčků. A jako fotbalista?Jako fotbalista je úplně nej.Vždyť jen kvůli němu jsme už dost zápasů vyhráli... Teď se nehodí nic jinýho než věta :"HONZO DĚKUJEM!" ..... *14*
  • Knedlíci do toho !!!

    Čeští knedlíci, tak dnes pořádně mákněte !!!!
    *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit