Přejít na výpis diskuzí

Ján Jackuliak

OSOBNOST 30.3.2008 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jojo

    Honza je z nich nejlepší jak tancuje a zpívá to je upe nej.Mám ho moooc ráda.Jak už je tu psáno škoda že ste vypadli ráda bych viděla vaše další super čísla. *14* *1* *1*
  • All X nej!!

    Všichni byli upa bezvadní.. Nej Honzík a + ještě Lukáš.. Nevíte někdo, jak se dá zjistit kdy hraje Honza v Městským? :-)
    • peca

      Re: All X nej!!

      jasně že se to dá zjistit buď si zajdi na jeho webky janjackuliak.ic.cz nebo na web mdb to si jenom napiš do vyhledávače mdb a ono ti to najde aji webky toho divadla a tam se podívej do seznamu her a tam obsazení a když tam bude tak je to jasný
      ale na jeho webkách je to lepší
      DOUFÁM ŽE USPĚJEŠ *4*
  • revange1

    Jaco

    Jaco je super chlápek.. měla jsem to štěstí poznat ho trošku osobněji..a je to fakt super chlápek, skvěle se s ní povídá o čemkoliv...:-D těším se na něj do divadla.... *1*
  • Znám pana Jackuliaka z Městského divadla v Brně. Nikdy nezklame svým hereckým i pěveckým projevem. Vždy je perfektní. A že by si hrál ne celebritu?...
  • Janko si celkom pekný a všetko najlepšie
  • prosim navstivite muj blog www.allx-navzdy.blog.cz na kterem bude psát clen kapeli Jan Jackuliak a bude tam s ním i rozhovor! :-) díky :-)
  • nej...

    All X sou nej..a hlavně Honzík a Kuba..doufám že vyhrajou...
  • Honzík+Alan

    miluju Honzíka a Alana ale škoda že vypadli... *14* *14* *14* ale pro mě to vihráli!!!´je všecki lavuju hlavně ty dva
  • Luky1987

    Zas ďalšia naša súčasná SK celebrita, ktorá nevie absolútne hrať🤮

  • 1michelino1

    Birthday

    vše nej *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit