Přejít na výpis diskuzí

Jan Hus

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čau

    vyhulte mi papriku
    • Re: čau

      zradostí ti ju vykouřím :) ,lale ten emailmuj není ju
  • Hus

    nevíte jaký byly jeho udajne poslední slova?
    • Re: Hus

      Poslední slova -- Modlitby otčenáše na hranici, předtím zazpíval tři litanie, předtím odmítnul nabídku znovu odvolat:
      "V pravdě evangelia, kterou jsem psal, učil a kázal, dnes radostně chci umřít.".
      Předtím loučení s biřici a předtím odmítnutí zpovědi biskupovi. "Není třeba. Nejsem smrtelně hříšný.". Toto jsou reakce na události. Věta, která by se dala napsat jako projev, nebo vzkaz zazněla před nabídkou zpovědi:
      "Pane Ježíši Kriste, tuto strašnou, potupnou a ukrutnou smrt pro tvé evangelium a kázání tvého slova chci trpělivě a pokorně vytrpět.".
      Tak to jsou výňatky z jeho posledních chvil.
  • klarushka

    je mi lito zhe JANA HUSA *16* ! myslim si zhe to byl dobrej pan kdyz kazal v betlemske kazatelne... *4* ae ted je nekde v nebi *9* *4* *4* mistr jan hus byl velice vyznamny muz. vsichni co ho upalili byli pekni blbci! *10* *10* *10* *5* *5*
  • LOWKA

    ste tu vsichni sraci *9* *5* *4*
  • JAN HUS

    mistr Jan Hus byl významný člověk v našich dějinách (taky Václav IV.)Blbcové...
    *10* *16* *8* *13*
  • hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

    jjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaa aalllllllllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllloooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvveee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeccccccccccccccccccccccccccc ccccccccccccccccccccccccccccccccccc ccccccccccccccccccccccccccccccccccc ccccccccccccccccccccccccccccccccccc ccccccccccccccccccccccccccccccccccc ccccccccccccccccccccccccccccccccccc ccccccccccccccccccccccccccccccccccc ccccccccccccccccccccccccccccccccccc ccccccccccccccccccccccccccccccccccc ccccccccccccccccccccccccccccccccccc cccccccccccccccccccc *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* ja jsem gej
    • Re: hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

      chudáku ja zase lezba a dělám to ze svym brachou a segrou *9*
      • Re: Re: hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

        *dyštak lesba *1* *3*
  • mistr jan hus

    já si myslim že mistr jan hus byl dobrý človek a nezasloužil si *16* upálení
    • Re: mistr jan hus

      Ano Mistr Jan Hus byl velmi dobry clovek jen skoda ze byl upalen byl to opravdu skvely clovek.
      • Re: Re: mistr jan hus

        Nevím jak mužeš spekoulovat nad něčím takovím ale je to jen trochu jiným chápáním asi...
  • mmmm

    esssssssssssssssssssddddddddddddddd ddddddddddddddddddddddddddddddddddd dddddddddddddddddddddddddddd
    vvvvv vvvvvvvvvvv *8*
  • Narozrní

    Ahojík nevííte kdy se Jan Hus narodil?? *7*
    • Re: Narozrní

      Narodil se v roce 1371.
  • JAN HUS

    DOHG HBG NHGF JE TO TRAPNI NE *8* *16* *16* *3*
    • Mistr Jan hus

      Mistr Jan Hus v české literatuře je velmi významný člověk,sice byl *16* protože *8* v kapli Betlémské,ale byl velmi *14* .Nemel potomka ani nebyl *14* .To je vše *1* *1* *1* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit