Přejít na výpis diskuzí

Jan Cina

OSOBNOST 28.11.2008 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • H♥

    je nejkrásnější ♥. a děsně roztomilej ♥. a ty kudrnatý vlasy jeho sou upe nejvíc ♥. škoda že je teď má krátký :( ♥♥♥.
  • krásnej

    strašně se mi líbí *14*
    • Re: krásnej

      Docela by se na nej hodil nejakej kontak je nezadanej krasnej a je Prazak takc o holky? :)
    • Re: krásnej

      a miluju jeho hlas
  • anett96

    on♥

    on je tak kráásnejj já ho upe miluju :-**
    a v ordinaci je nejkrásnější =o*** =PP *14*
  • honza

    on je vážně nádhernej s nejvíc mu to sluší v ordinaci :-)) :* *4* *14* *14*
  • paegasrobin

    Barman,kuchař:

    Jan Cina - nehraje náhodou v druhý sérii Ordinace v růžové zahradě II barmana,číšníka,kuchaře co ho okrade opička (matka) Filipa Tomsi ? V neděli 31. října 2010 si zahrál studenta Romana gymnázia v seriálu Ach,ty vraždy ! (2/5) Hřích profesora Sodomky kde příjde o život.Viz: http://www.ceskatelevize.cz/porady/ 10186923698-ach-ty-vrazdy/209512120 51-hrich-profesora-sodomky/4416-oso by-a-obsazeni/ http://www.ceskatelevize.cz/porady/ 10186923698-ach-ty-vrazdy/209512120 51-hrich-profesora-sodomky/
  • batman

    JOHONNY DEPP JE MUJ NEJ OBLIBENĚJŠI ,HEREC NESNAŠIM POSLOUCHAČE KOZERVI.TŘEBA JAN DOLANSKY JE TAKY SKVĚLEJ.
  • pan herec

    No jo no to je PAN HEREC PAN Cizrna.On si myslí ,že když studoval KONzervatoř a já ji mimochodem studuji také tak si hned myslí ,že je JOHNNY DEPP.
  • Seriál

    gabra11>>Já jsem asi fakt blbý,ale já to prostě nemůžu najít *1* tam jsou jen jakési epizody.Žádné série *7*,tak fakt nwm *9*
  • jan cina

    v pastech byl fakt peknej ale je emo i ve skutecnosti?????
    • Re: jan cina

      ne neni emo, oblika se ale moc hezky:) krasnej kluk a hrozně v pohodě *3* *3*
    • kuratko258

      Re: jan cina

      nene:) není...
  • nevím

    tak jsem koukala na Kouzla králů,ale Jana Cinu jsem tam prostě neviděla *9* (vím že to byl první voják,ale mohl by mi někdo říct kdo přesně to je? dikec *3* *5*
    • Re: nevím

      Tam byl vidět málo. Nejvíc je vidět nakonci, jak tam přijedou na konich a on zavolá něco v tom slyslu: ,, To je on. Ten co rozpustil vojsko.'' a pak se tam dohadujou o tom, kdo bude král.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit