Přejít na výpis diskuzí

Jan Cina

OSOBNOST 28.11.2008 
175 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proboha, a není to jedno co je? Nese odpovědnost za sebe sám. Chápu, že to lidi zajímá, ale domnívám se, že mu úplně radost nedělá, když se mu v soukromí vrtaj cizí lidi. I to, že je to "veřejná osoba" by mělo mít nějaký meze. Já asi neviděla nic co dělal, jen vim, že teda skvěle zpívá. Každopádně pokud vydá desku, pro mě s nějakým zajímavým obsahem tak ač si desky nekupuju, tak tuhle si koupim. Fandim mu, pro mě má ohromný vnitřní kouzlo a to není dáno kde komu. Jen víc takových mladých, je to osvěžující. Až přestane vypadat jako šestnáctiletej kluk, ale jako zralej muž, bude to pecka *1*. Já nevim, ale působí na mě tak aristokraticky. Doufám, že nespadne do stereotypu a nebude typově pořád stejně, protože to mě pak nebaví. Baví mě pestrost. Přeju mu, ať si talent nepromrhá, byla by to věčná škoda.
  • spione i gayove jsi radi slahnou na holku a ze je gay to nevadi ma rad holky a miluje kluky
    • Spíš vypadali, že spolu něco mají...byli jako milenci.
  • Ahoj. Já četl, že je gay a mně připadne jako bisexuál. Potkal jsem ho nedávno na jedné akci v pražském baru, byl tam s holčinou a nechoval se jako čistý gay.Pěkně se k ní na parketu měl a furt se dotýkaly. Tak mám z toho trochu zmatenou hlavu...
  • nezáleží na tom , zda je člověk homosexuál, ale když je někdo talentovaný, což Honza je, a ukázal to ve všech svých představeních, tak je oprávněným výhercem celé soutěže. A je potřeba ho nechat žít a bavit všechny, pro které dělá opravdu nádhernou show.
  • Jan Cina je proste nejlepsi z kazdeho vystoupeni udelal tu nejlepsi show a hraje a zpiva uzasne je to fakt neuveritelne nadany clovek podle me je to fakt genius a takhle v mladem veku a byt takle tanecne a pevecky nadany no proste klobouk dolu drzim palecky je NEJLEPSI!
  • Nejen, že jste nadaný, ale když nemáte ty brýle a lehce crazy účes, tak jste navíc hezký chlap! *14*
  • Jan cina udelal vzdy show.Tvoje tvar ma znamy hlas je nejlepsi porad co kdy nova vysilala.Posledni jeho vystoupeni jako SCATMAN JOHN nemelo chybu.
  • ze je cina teplej to je jeho věc podle me si vyhru zaslouzil je to talentovanej clovek a me nevadi
  • Nepamatuji se na tak skvělý zážitek v zábavě v TV jsi absolutně best ! hodne štěstí !
  • nejlepší vystoupení..Honzíku díky ..zasloužíš si první místo.....přeji ti jen to nej,si super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší