Přejít na výpis diskuzí

Jan Bendig

OSOBNOST 29.9.2009 
568 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Honzíku...

    ...Přeji Ti všechno nejlepší, zdraví, hodně štěstí a ať jsi úspěšný ještě více než teď... ;) MTR <3 *14*
  • jsi skvělej

    Jan Bendig je skvělej.Jeho hlas je něčím zvláštní. Má v sobě určité charizma a i když je mu teprve 15,tak má v sobě neuvěřitelnou energii,která na mě působí přímo zázračně,Každou píseň zpívá s takovou radostí a dáva do toho vše. Přeju mu hodně štěstí.Držím pěsti Honzo. *3*
    • ivaprcek

      Re: jsi skvělej

      souhlasim, je to až neuvěřitelný, kde se to v něm bere a přitom je tak mladej, ale až bude starší....to teprve holky bude kus chlapa *4*
  • Má tu někdo skype Jana Bendíka pls pls pise piste
  • nicky0012

    ....

    Na mém blogu je anketa(soutež) Honzíík(Bendig) vs. Monika (Bagárová) --pokud seš jejich fans nenech je prohrát!!
    Zapoj se do souteže a uvidíme kdo má vice fans??
    Bude to Honza nebo Monika???
    Prosím všechny hlasujte zde!! best-star-hollywood.blog.cz
    Zapojte se všichni!!Děkuju!(zabere vám to jen pár minutek-chceme přece vědět kdo má navíc)!!!
  • janik01

    ......

    Bendig je sice hezký a hezky zpívá ale nwm proc tady píšete ty kraviny typu ,,Ty nerozdavas icko" a takove, protože Bendig se sem v životě nepodiva... *16* *16*
    • Re: ......

      jj to máš pravdu :D ale já jeho ICQ i SKYPE mám *14*
      • Re: Re: ......

        dej mi prosím icq prosííím
      • jan bendig

        miluju ho *5* *5* *14* *14*
    • Re: ......

      podivá !
  • pavelkable

    Přání

    Ahoj Honzo
    Tak se drž Pavel z Trutnova *3*
  • Lovely15
    Ahoj Jane Bendigu Jsi Moc Super Amam Tě Moc Ráda Jsi Promě Super Miluju Tě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Bendig na Muži roku...

    ...už zase ! Minulý rok se fotil s finalisty §!
    • mija234568

      Re: Bendig na Muži roku...

      ..kteří byli polonazí... *15*
  • javakik

    Podpis

    Nevíte kde seženu podpis Jana Bendiga?Já ho chci musím ho mít on je bůh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!odepište na email mi99ku@seznam.cz
    • ter.ham

      Re: Podpis

      JA VIM KDEBIS HO VZAL(LA) JA SEM JEHO NEJ KAMOSKA JAJ KDE BIDLISA MOZNA BICH SE HO ZEPTALA
  • hhanusova

    Narozeniny

    Bendigovi je ale uz 16, nedavno to oslavil...mohli byste to poupravit...
    • Re: Narozeniny

      a jak to víš??? *4*
      • Re: Re: Narozeniny

        mám takovou kámošku a ta to sehnala jak měli vystoupení tak tam byla a ptali se a jak ti honza odpovídá tak mi odpověděl tak od tamtut to mám zase já

        nemáš jehoo icq??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit