Přejít na výpis diskuzí

Jan Bendig

OSOBNOST 29.9.2009 
568 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vím že to nečteš,nebo to třeba čteš protože popravdě ani žádný zpěvák nebo opravdová celebrita nejsi ,to že máš na internetových stránkách napsáno že jsi zpěvák je nic ,nemáš žádný fanoušky a víš proč? protože Česko je nejvíc rasistické! a k tomu si ještě přiznal že jsi homosexuál ,ještě si nějaký Čech řekne aspoň bude o jednoho Cikána miň :) to by se u náš v Maďarsku vůbec nestalo!!! jsem hrdá na Mary Nótár!!! szajha vagy!!! :)
  • Mam tě moc rada tvoje pisničky posloucham každy den :* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Honzo,když tohle píšu tak brečím...Včera jsem se dozvěděla,že o víkendu budeš hrát nenaleko od mýho domova,...Doufám,že tě potkám...:D si dokonalej :** ♥
  • I love you very much Banda..simply the best *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nemám ho vůbec ráda, je nesympatickej a nechápu jak se v SuperStar mohl dostat do top 12, já bych ho nepustila ani do top 100
  • Přesně tak...Mě to sice zaskočilo,ale moc ho Miluju.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jan bendig je super miluju ho *14* *14* *14* *14* *14*
  • seš fajn bobule *1* *15* *14* *2* *14* *4* *14* *14* *14* *5* *5*
  • ty ses trubka♥♥♥♥♥ ahojky.........................
  • tak sory ja nevedela ze si do nej tolik zblaznena
  • Bobule nesermě jasný$$$$$$ *5* *14* *5*
  • me to taky docela dostalo ja ani nevedela ze je na kluky ale me to mevadi staci ze ma hezky pisnicky♥♥
  • Hele anonymko kecas Jan Bendig je nejlepší kluk a hustej kluk fandim mu a je na holky takmě neštvěte do ho Jane Bendigu *16* *16* *16* *16* *5* *16* *16* *5* *5* *16*
  • Já už v superstar veděla že je gay... takže to jeho odhalení že je homosexuál mě vůbec nezaskočilo :) Je moc dobrej zpěvák a jeho sexuální orientace k tomu vůbec nepatří... takže ten kdo ho měl rád a zjistil že je gay a už ho neměl rád tak jste debilové!!
  • Hezky zpívá *3* fandila jsem mu na Superstar *4* ale vážně mě překvapilo že je na kluky...
  • Bendig ani zpěvák není *12*
  • Jan Bendig Official Site : http://www.facebook.com/JanBendig.OfficialSite
  • Není ti už trošku trapně? tohle všude psát. Každý si snad fandí komu chce a hlavně tomu koho má rád a líbí se mu snad né? tím že tohle budeš psát úplně všude pochybiju že někoho na Bendeho přemluvíš
  • Honzíčku mám tě moc a moc ráda....Ale když jsem si přečetla na internetu,že jsi...Ty víš co...Myslela jsem si,že dostanu infarkt ikdyž mi je teprve 11...Já ti to samozřejmě nemám za zlý...Ale celý dva roky jsem žila v iluzích-že by jsme se mohli potkat atd...A teď..Nic....Vím,že by jsi mi neodepsal,kdyžbych ti napsala dopis,ale zkusila jsem to..Obyčejní lidé jako já nemají u tebe šanci....Víš Honzí tohle,že by jsi mohl být mě ani nenapadlo...Za zlé ti to nemám...Nezapomeň mám tě moc a moc ráda
    S láskou Největší fanynka D. *14* *14* *14* *14*
  • nesnáším ho! lepší zpěvák je Péťa Bende

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit