Přejít na výpis diskuzí

Jan Bendig

OSOBNOST 29.9.2009 
568 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já už v superstar veděla že je gay... takže to jeho odhalení že je homosexuál mě vůbec nezaskočilo :) Je moc dobrej zpěvák a jeho sexuální orientace k tomu vůbec nepatří... takže ten kdo ho měl rád a zjistil že je gay a už ho neměl rád tak jste debilové!!
    • Přesně tak...Mě to sice zaskočilo,ale moc ho Miluju.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Hezky zpívá *3* fandila jsem mu na Superstar *4* ale vážně mě překvapilo že je na kluky...
  • Jan Bendig Official Site : http://www.facebook.com/JanBendig.OfficialSite
  • Honzíčku mám tě moc a moc ráda....Ale když jsem si přečetla na internetu,že jsi...Ty víš co...Myslela jsem si,že dostanu infarkt ikdyž mi je teprve 11...Já ti to samozřejmě nemám za zlý...Ale celý dva roky jsem žila v iluzích-že by jsme se mohli potkat atd...A teď..Nic....Vím,že by jsi mi neodepsal,kdyžbych ti napsala dopis,ale zkusila jsem to..Obyčejní lidé jako já nemají u tebe šanci....Víš Honzí tohle,že by jsi mohl být mě ani nenapadlo...Za zlé ti to nemám...Nezapomeň mám tě moc a moc ráda
    S láskou Největší fanynka D. *14* *14* *14* *14*
  • nesnáším ho! lepší zpěvák je Péťa Bende
    • Bendig ani zpěvák není *12*
    • Není ti už trošku trapně? tohle všude psát. Každý si snad fandí komu chce a hlavně tomu koho má rád a líbí se mu snad né? tím že tohle budeš psát úplně všude pochybiju že někoho na Bendeho přemluvíš
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ *14* *14* *14* *14* *15*
  • ahoj ja sem dominika je mi 9 a sem tvoje faninka a posloucham tvoje pisnišky a si moc hezkej kluk byla sem v superstaru a šlotito ahoj dominika
  • tvůj koncert byl užasni
  • *3* http://www.youtube.com/watch?v=uZyKab1rk5U *3*
    • A klip je jako film, jo? :D:D
  • ani0
    je dobrej!a přestante mu nadavat že je cigán!!§ *16* *16* no a!já jsem taky!a kvůli tomu co uš cigáni dokázali např:tina,rytmus,jan bendig,martina balogová,monika bagárová jsem hrdá na to že jsem romka!
    • souhlas *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit