Přejít na výpis diskuzí

Jan Bendig

OSOBNOST 29.9.2009 
568 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuhajda07

    %

    vcera sem se koukala na Superstar a vypadal jak teplej ale jinak je docela v poho
  • Bendíííííííííík

    Nááádzááááár lidi,
    kdo má rád Bendíka, ať klikne : http://bendigs-land.myminicity.com/
    Thx předem.
    Jinak Bendíček je prostě nej!! *14* *14*
  • veris-ek

    Bendig

    Jan Bendig...upe dobře zpívá je pěknej...ale holky myslíte si že zrovna s náma bude chodit.??nebudte najivní..já bych taky brala kdyby to byl můj kluk ale nikdy nebude ani váš je pravděpodobný že ho nidky ani nepotkáte ani já mě je to taky líto že ho neuvidím jen v Tv...ale neříká že se s ním neseznámíte a nebude s ním chodit...co když jo?? *7* *7* Jinak zpíváš upe hafec pěkně *14* *14*
  • zuza-nyje

    Supr klučííík

    Honzík je supr faktis že jo!!! Moc ti fandím Honzíku ♥♥♥ Do finále určo postoupíš to je jasný a doufám že vyhraješ nebo se dostaneš alespoň dost blízko k cíli... Moc ti fandím !!! *3* *14*
  • :D

    seš moc pkášnej kluuk ,chci abys vyhrál superstár !!! fandíím ti Bendigu :D *14* *4* *I LOVE YOU* jak tě vyhodijou tak se přestanu dívat !! a nikdy to nedám na program NOVA !!! :D
  • On

    On je moe láska....lowam ho...!!!...těšim se na jeho písničky...fandim ti *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • můj kluk

    já s honzou bendigem chodim!!!!! *1* *14*
    • *IN LOVE*

      Lowuju the *14* *14* *4* seš moc krásnej, a chtěla bych s tebou chodit !!máš nějakej profil jako třeba LIDE.cz nebo libimsei ?? je mi 12 a mám tě moc láááda *14* *14*
    • Re: můj kluk

      joo tak když je to tvůj kluk tak kdy se narodil ??? :D to by mě fakt zajímalo !! :D *1* *1*
      • Nej zpěvák a kluk

        Musí vyhrát, jinak tento svět je naruby!!!
      • Re: Re: můj kluk

        narodil se 2.12. 1993 :O* a tamto jsem nepsala já, sem někdo uplně jinek ok? :D a miluju ho *14* *14*
    • Re: můj kluk

      Tak když seš teda ta " jeho holka " , tak mi teda povězm kdy má narozeniny , nemůžu to nikdy zjistit... xD *4*
    • terkatolarova

      Re: můj kluk

      a to řekl jako kdo ??!
    • Re: můj kluk

      hahaha moooooc vtipný!!!!!!!...... jinak on je prostě dokonalej *14* *14* jooo on to vyhrajéééééééé!!!!!
  • >>SuPeRSTaR<<

    Honzík =) Toho jsem si oblíbila hned =) Krásně zpívá, má krásný hlas a je kráásnej =) =-* Na to, že mu je 15..Je prostě suprovej! =) Fandím mu mooooc =) Pro mě je =>SUPERSTAR<= už teď =) *14* *4*
  • Honzík dálší superstar =D

    Honzík *14* musí to vyhrát on má úúúžasnej hlas *14* vypadá krááásně a je plostě *14* DOKONALEJ *14* upe ho zbožňuju *14* když někdo bude mít na něj icq nebo skype tak se ozvěte. *15* KUJU předem =D *14* *14* *14*
    • terkatolarova

      Re: Honzík dálší superstar =D

      ja bych taky plosím potřebovala icq nebo skype !! děkuji *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Honzík dálší superstar =D

    Honzík *14* musí to vyhrát on má úúúžasnej hlas *14* vypadá krááásně a je plostě *14* DOKONALEJ *14* upe ho zbožňuju *14* když někdo bude mít na něj icq nebo skype tak se ozvěte. *15* KUJU předem =D *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit