Přejít na výpis diskuzí

James Herriot

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re

    Myslela jsem že mám všechny díly, ovšem nevěděla jsem vůbec o "Veterinář na blatech" a "Veterinář v chomoutu". Naopak mám "Veterinář opět v jednom kole" což není v seznamu jeho děl uvedeno. Jinak všechny díly čtu už poněkolikáté - vynikající
  • Pohlazení

    Neskutečně čtivé, laskavé čtení !
    Doporučovala bych všem tzv.milovníkům zvířat, kteří ubližují němým tvářím. Nezapomenu na jednu z jeho epizod, kdy popisoval chudé lidičky, kteří se dokázali podělit o to poslední nebo dokonce dát spíše svému němému příteli než sobě ten kousek jídla, aby pes či kočka nestrádaly hlady. Neustále se vracím k jeho příběhům.
    Je to svět velkého pochopení a lásky k těm,jenž nás doprovázejí bez přívlastků svou nezměrnou láskou a oddaností ! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • james herriot
    prostě pecka durrell byl horší
  • Mám trošku problém s "výběrovkami " ty mne moc nezajímají chci jen ucelené dílo bez různých kompilací . Poradí mi někdo ? Děkuji .
  • Herriot

    Četla jsem jeho knihy několikrát,stále je mi nad některými příběhy smutno a nad některými se sama doma chechtám jako blázen.A myslím,že ne naposled.Jsou kouzelné.
  • Nove nazvy

    Knihy vysly znovu u jineho nakladatelstvi s jinymi nazvy:
    Zvěrolékař na blatech
    To by se zvěrolékaři stát nemělo
    Zvěrolékař má namále
    Zvěrolékař v chomoutu
    Zvěrolékař jde do boje
    Zvěrolékař v povětří
    Yorkshirské povídky
    Zvěrolékař opět v jednom kole
    Zvěrolékař a jeho přátelé
    Moje nejmilejší kočičí historky
    Moje nejmilejší psí historky

    Nazev nakladatelstvi nezminuji, at nejsem narcen z reklamismu a vsichni si ho jiste bez problemu najdou. Jinak vyprodane knihy opet dotiskuji, momentalne prvni dil by mel mit dotisk 11.11.2009
    • Re: Nove nazvy

      Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda víte jak jdou knihy za sebou a nebo jaké díly jsou v jednotlivých knihách.Mam v tom docela zmatek.Děkuji *9*
  • Přečetl jsem od Pana Herriota jen dvě knihy je to balzám na duši velmi lidské utěšující že lidé jako je pan Herriot je tu s námi stále v jeho knihách velmi uklidňuje vím že odešel ale jeho knihy jsou tu s námi a stále oblíbené.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit