Přejít na výpis diskuzí

James Blunt

OSOBNOST 31.12.2006 
215 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JAMES BLANT

    lidičky slyšeli jste novou písničku:1973 je úúúžasná !!!!!!! *4* *4* *4* *3* *4* *4* *4*
  • James Blunt

    lidičky prosím vás posílejte co můžete všechno o Jamesi Bluntovi na adresu :Anna Havryšina
    Pod koníčky 457
    Klatovy 33901


    DĚKUJI MNOHOKRÁT ANNA *3* *3* *3*
  • james blunt

    ahojky lidičky : Y LOVE YOU JAMES BLANT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • James

    Já osobně teda moc Jamese Blunta neposlouchám, moje krevní skupina jsou KISS, Pink Floyd, Sweet, atd. Ale i přesto, když někde hrají Bluntovu písničku, tak musím říct, že si jí ráda poslechnu a že James má příjemný, pěkný hlas. Navíc se mi vždycky líbil jak vypadá, je to nádhernej chlap.
  • Happy Birthday

    Hallo Mr. Blunt!You are good Singer!Today have you Birthday.So Happy Birthday and Good Luck in Live! *14*
  • James ...

    James Blunt zpívá vážně moc pěkně ... A nej je písnička 1973, ta je fakt super =)
    • Re: James ...

      jo to maš pravdu!!! *4*
    • Re: James ...

      no to jooooooooooooo
  • MILÁČEK

    JE TO PUSINKA *14* *14*
  • Nechápu

    Já vás,kteří Jamese Blunta urážej vůbec nechápu.Proč sem lezete,když se vám tak nelíbí jo a chtěla bych vidět vás jak zpíváte.Vy by ste asi uměli jen vystrčit prdel na tom podiu nebo ani tohle ne.Nejdříve se podívejte na sebe a pak někoho urážejte.Hkavně sem NELEZTA,když se vám chce z něj blejt. *16* James je dobrej,pravda je to každýho názor,ale urážet uměj jen postíženy a debilní lidé. *9*
  • Zpěv????

    Tuctový písničky, příšerný hlas, ale o to větší uznání zaslouží jeho manager, když ho dokázal prosadit. I když jsou to dvě nesrovnatelné osobnosti, tak Bob Dylan se taky prosadil navzdory (nebo možná díky) svůmu naprosto hroznému hlasovému projevu. Ale myslím, že v tomhle případě bublina splaskne hodně rychle a za rok či dva už si nikdo nevzpomene, že někdo tohoto jména někdy něco "nazpíval" (musím použít uvozovky, protože tak hrozný "zpěv" aby člověk pohledal. Snad v hvězdné pěchotě?).
    • Re: Zpěv????

      No takovihle lidi,kteří umějí jen nadávat a pomlouvat ty já přímo miluju.Bych chtěla videt vás jak zpíváte.To by asi všichni chcipli asi co????Nejdřív něco dokažte vy a motom si nadavejte na koho chcete.(když to bude stát za to)Mě se třeba taky nelíbí Ewa Farná nebo Lucie Vondráčková,ale to neznámena že je budud hnedka urážet.Jo a jestli nevite,on ma vice pisniček než Good bye my lover nebo You Beautifull *16* *9* *8*
  • Noty_James Blunt

    neviete niekto poradiť, kde sa dajú stiahnuť, alebo kúpiť noty na piáno ku skladbe "Goodby ny Lover"? ďakujem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit