Přejít na výpis diskuzí

James Blunt

OSOBNOST 31.12.2006 
215 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • james blunt

    james je fakt frajer ty jeho pisnicky jsou uplne bozsky uz je mam dokonce i v telefonu a v pocitaci tak to vidite jak nas voblb
  • lavazza

    no divej,je zajímavý že píšeš že jsi na tyto stránky zabloudila náhodou a přitom jsi sem psala už 4krát své debilní názory,piš si je bud tak hodná na stránky Seidlové tady na to nejsme zvědaví...asi ti to dělá dobře nasírat nás tu,co!!!James Blunt je PAN zpěvák a ty jsi pouze PANÍ vygumovaná...člověk s tebou chtěl slušně ale ty bohužel tyto stránky jen tak neopustíš....
  • S tebou chtěl,taky člověk slušně...
  • datum narození

    Hele lidi, nevíte kdy se opravdu James narodil? Někde je 22.2.1974 někde 1977 tak fakt nevím. Jinak mrkněte na www.jamesblunt.name myslím že tam budou uspokojeny vaše vášně po JB .*3*
  • James..

    zdravim vsechny :-) Chtela jsem jen prihodit muj nazor na Jamese, takze myslim, ze je naprosto...uzasny..a rozhodne mi alespon ve svete hudby nekdo takovy chybel.Doufam, ze dorazi k nam...preju mu hodne stesti *14*
  • mnam

    BLUNT JE SUPER *14* *14*
  • James je suprovej !

    ...při jeho zpěvu mám chuť se milovat ...
  • nej... zpěvák

    Tak je to jistý, James právě vyhrál v Brit Aw. nejlepšího zpěváka roku *1* Takže je to potvrzený je prostě neeeej *14*¨!! Ale to my někteří víme už dávno, že *5*
  • hvězda

    je nej *4*
  • James je nej a kdo řekne že ne to se uvidí co se s tím doty čným stane.... *5* Jasný??? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit