Přejít na výpis diskuzí

James Blunt

OSOBNOST 31.12.2006 
215 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • České stránky

    Našla jsem český stránky na jamesblunt.name :-)))
  • JAMES BLUNT

    Je prostě nej nej nej lepší
  • NEJ.ZPĚVÁK

    JE NEJLEPŠÍ, LE NENÍLPŠÍ NEŽ 50 CENT AHOJKY
  • ČESTA

    TAK TO JE HUSTÝ!!!!!!!!!!
  • nej.típek

    KUA he fakt dobrej:)
  • Už se těším na jeho druhý CD.Jestli buda tak dobrý jak jeho 1. tak si ho na 100 procent koupím.Má super hlas a nádherný texty.
  • Super...

    James Blunt je super a píseň You are beautiful je strašně krásná... ...přemýšlím o tom vyrazit na nějaký jeho koncert plánované Evropské tour.
  • james

    radim kazde zamilovane dusicce at si poslechne toto CD a úrelozi si pisnicky....je mocinky krasne!!!! hlavne Good by my lover,Tires and rain a you'r beautiful
  • je nej ....

    Musím říct, že když jsem slyšela prvně v TV tuhle písničku, nemohla jsem ji dostat z hlavy. Pořád a pořád jsem ji chtěla slyšet. Pak jsem to už nemohla vydržet a CD jsem si musela za každou cenu koupit. Je neskutečné, nádherné a tak citové. Sakra, to je šílené, přemýšlím jak jsem bez něj mohla žít ...... Je prostě NEJ ..... a to každým slovem, rytmem, taktem, notou ..... Díky Jamesi :-) !!!!!!
  • James blunt..většího kundˇačka jsem ještě neviděla!!!Je fakt úplně skvěléj..Jestli někdo budete chtít,tak mám jeho CD a texty písní i překlady.Kdyžtak piště na e-mail:kkkikca@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit