Přejít na výpis diskuzí

Jakub Smolík

OSOBNOST 20.6.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milý Jakube
    Gratulace k Tvým 52.narozeninám přání všeho nejlepšího!!!! *4*
  • dotaz

    ahoj lidičky potřebuji vědět kolikáté album Jakub Smolík má.Děkuji za odpověď borůvka
    • Re: dotaz

      Borůvko asi 23.album
  • corinka71

    bezva koncert 4.12.2010 mega koncert v OSTRAVĚ

    MILÝ KUBÍKU

    Byla jsemj s přítelem 4 prosince na koncertě RÁDIA ČAS byl jsi perfektní krásná atmosféra moc se mě to líbilo strašně se těším na další TVÉ koncerty pokud budou někde poblíž *3* Martinka.Konopcikova19@gmail.com *3*
  • Vánoce

    Přeji všem krásné svátky vánočni a mnoho uspěchu v novém roce. Vašek-Most
  • Poděkování za koncert

    Kubo,byla jsem ve středu 6.10. na koncertě v Opavě a byla jsem unešena,zapomněla jsem na všechno co je kolem jak se mi to líbilo.Dokonce se to líbilo i mé 15 leté holce Radce.Ať se vám všem moc daří Ahoj Dana z Opavy
    PS,Mamka je do tebe zamilovaná od 15 a to je fakt síla.Radka
  • your-darling

    ...

    Všechno nejlepší.. *14* *14* *14*
  • vše nej

    Ahoj Jakube, myslím, že hodně z toho, co sis přál, se Ti již spnilo...ale i tak Ti přeji, ať zůstaneš nadále sám sebou a ať Ti to pořád tak zpívá. Samozřejmě hodně radosti v rodině, stálé zdraví a prostě vše nej k narozeninám . Yveta (spolužačka z Ježkárny) *3* *3*
  • lvice1971

    všechno nejlepší k svátku Jakubovi Smolíkovi

    MILÝ KUBÍKU
    Přeji TI všechno nejlepší ke TVÉMU dnešnímu svátku,abys od nás všech fanynek a fanklubáků dostával pořád co nejvíce krásných dárků.

    Ps KUBÍČKU máme TĚ všechny moc rády
    martinka.konopcikova19@gmail .com
    luba.kosmakova@gmail.com
    30z uzanka30@gmail.com *14*
  • Jakub Smolík

    Milý Jakube,k nedělnímu svátku ti přeji všechno nejlepší,hodně zdravíčka,štěstíčka,hodně krásných písniček.Krásně si to se svýma holkama užij.
    • Re: Jakub Smolík

      A neslaví jmeniny na Jaroslava?
      • zaza30

        Re: Re: Jakub Smolík

        jj, slaví, má dvě jména, takže celým jménem je Jaroslav Jakub Smolík :) *14*
  • Ahoj Jakube

    Ahoj Jakube ve středu jak směl v Uherském Brodě koncert tak byl moc pěkný *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit