Přejít na výpis diskuzí

Jakub Smolík

OSOBNOST 20.6.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakube k tvým dnešním narozkám,ti přeju všechno nejlepěí,vše ať se ti vyplní,hodně zdarvíčka,štěstíčka a hodně lásky.
  • Tak Jakube proč nemůžete nějaké písničky přezpívat třeba od Dona Wiliemse, Edy Bruce a nebo třeba od Merle Hagarda jako je třeba tato:
    https://www.youtube.com/watch?v=eeFPc22WkUE&sns=em. ? Děkuji za odpověď.
  • pane smolík všechno nejlepší k narozeninám
  • Tez vse nej, nej k narozkam dodatecne
  • jakube všechno nejlepší k vašim narozeninám
  • dobry den Jakube,pochazim z Benesova chtela bych vam podekovat za vase velmi pekne pisne a take vam rici ze vam to ted slusi preji vami vasi cele rodine vse nej a stesti sarka vase obdivovatelka
  • opožděné blahopřání

    Zdravím Jakube a přeji opožděně všechno nejlepší ke kulatinám, hodně zdravíčka, rodinné pohody a radosti z dcerky.Náhodou jsem zjistila, že máme stejné datum narození, tak jsem se rozhodla ti k narozeninám popřát.Za celých svých padesát let jsem nikoho se stejným datem narození nepotkala-jsi prvý!Trochu mě to dojalo-takže vzhůru do další padesátky! Alena. *5* *5*
  • Heč!!!

    Ty jo, tak nám učitelka řekla že budeme zpívat s ním na koncertě v T. mno dobrý, ani ho neznám... ale jinak dobrý, mamka je z toho na větvi, čau
    • Re: Heč!!!

      Tak teď se, Barko, drž, protože já jsem si s Kubíkem zazpívala už dvakrát na jeho koncertech ve Znojmě. Tedy - můžu říct, že s ním byla pořádná sranda!! A koncerty - super!! *14* *3*
      • Re: Re: Heč!!!

        Zuzka má pravdu že s Jakubem spívala. Akoncerty ve Znojmě jsou s klukama prýma
    • Re: Heč!!!

      Chceš posalt nějaké písničky?Myslím texty.Ahoj a ozvi se jestli ano,ne.Ahoj jana=chaglos
  • Jseš ten nejlepší zpěvák nasvěte mi mamce se strašně libiš
    • Kubíčku,dnešní vystoupení v Ostravě-luxusní.Mnoho úspěchů,ať Ti to stále tak nádherně zpívá,zdravíčko a pohodu celé Tvé rodince.Měj se moc krásně.Libuška z Ostravy.
  • Přání k Novému roku

    KLIDNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2010 *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit