Přejít na výpis diskuzí

Jacqueline Wilsonová

OSOBNOST 22.3.2007 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fanynka

    Já mám Jacqueline Wilson mom moc ráda ani ji neznám a už mi přijde hrozně sympatická.Přečeta jsem od ní skoro všechny knížky kromě v hlavní roli tracy beakerová a kočičí mumie a ještě několik daších nejnovějších.Teď právě čtu knížku jejím dětství a je moc zajímavá.Doporučuju !! *4*
  • skvělá

    u mě by bylo jednoduší vyjmenovat knížky který jsem nečetla-je skvělá!!!nedávno jsem přčetla Lekci lásky-úplně dokonalá knížka,doporučuju *4*
  • čupr

    Ahoj, tak už jsem četla i Nejlepší kamarádky, Průšvihářky a Dítě do kufru *14*
  • čupr

    Od ní jsem četla Prvni láska, První starosti, První slzy, První nástrahy, Půlnoc, Dvojčata v průšvihu, Cukrová vata, Všude dobře doma nejlíp, Anděl Vicky , Holka z popelnice, Slavná hvězda , Nejlepší kamarádky, www.Trápení, Vadí nevadí,Narozeniny, Přežít, Projekt Loty, Divný dárek, Pohřben za živa. *1* *1* *1* Všechno bylo super *3* *3*
  • užas

    ja sem četla jen dvě ale, sou super ja sem nikdy lepší nečetla a já vubec nečtu joto je co říc *3*
  • Úžasná spisovatelka

    Musím říct že její knížky jsou neskutečně úžasné, a paní spisovatelku mám moc ráda..Nejvíce se mi líbily Cukrová vata,Ilustrovaná máma..prostě všechny jsou moc fajn *4*
  • super

    Je to super sisovatelka přečetla sem všechny její knihy píše moc hezky nejvíc se mi líbí od ní kniha nejlepší kamarádky a cukrová vata a Jacky snílek *3* *3* *3* *3*
  • Skvělá spisovatelka

    J.Wilsonová píše užasně.Přečetla jsem od ní všechny knížky ,co vyšly v češtině.Nejlepší na ní je,že píše o ŽIVOTĚ...Její knížky jsou realistické.Umí uplně perfrktně vyjádřit onu nživotní situaci atd...
    • Re: Skvělá spisovatelka

      jj mas pravdu ma opravdu nej knihy a mam je skoro vsechny!!! *1* *1* *1*
  • čtivé,zábavné,realistické

    četla sem toho docela hodně,a musm říct,že její knihy sou úúúúúúúúúúúúúúúžasn ý.chci říct,že patří k mím nejoblíbenějším spisovatelkám.nejlepší je podle mého názoru lekce lásky,holka z popelnice a lola rose *4*
  • supr

    Super spisovatelka!
    • Re: supr

      jo
      • Re: Re: supr

        I LOVE WI *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit