Přejít na výpis diskuzí

Izzy Gallegos

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • us5fan

    Izzyho nej. fan

    Moje Kamojda Gabca *15* je strasne *9* zabouchla do *1* *1* *1* *1* IZZAKA *1* *1* *1* *1*
    • xxspartankaxx

      Re: Izzyho nej. fan

      No já jsem taky do něj ZABOUCHLÁ jak něco...:D *14* *14* Áchjo *3*
  • Vše nej Izzy..!!!

    Izzy vše nejky k narozeninám hodně lásenky zdravíčka a štěstíčka ti přeje Teruna.Stringinová..XdXD..!!!!!!Mu cQ..!!! *4* *4* *3* *3*
  • 0.lara.0

    Happy B-day

    všechno nejlepší k narozeninam, Izzy :-* přeju ti hodně štěstí, zdraví, lásky, ůspěchů a ať se ti splní všechny přání a sny :-*
  • terezka888

    Izzy je skvělej

    Sice je Izzík trošku divnej a vždycky se choval jak z jiné planety je uplně úžasnej a super. Celý US5 jsou super *3* *3*
  • izzy is cool and crazy

    us5 jsou upa mocinky nejlepsi,ale kdo je uplne nejlepsi?No prece izzyk *14* .izzy je hrozne good and crazy a ma upa moc krasny oci a usmev je proste nejkrasnejsi na celym svete i love you US5 and izzy gallegos *14* *3* *3* *14*
  • DUEL Óčko

    posílejte všichni zítra v průběhu DJ divák SMSKY ve tvaru: DJ US5 na číslo: 900 11 15!
  • xxspartankaxx

    HAPPY BIRTHDAY

    Asi si myslíš
    , že jsi výjimečný, když máš ty narozeniny ... Ale Ty jsi výjimečný, i když narozeniny nemáš! Všechno nejlepší Izzy!....:-* *14*
  • Chcete US5 v ČR?

    CAUVES vsichni. Nevim jestli vite o oficialnim czechfan webu, ale podnika se tam akce, aby kluci prijeli do ČR. Stranka je www.us5-czech.cz. Jo a s tim koncertem, potřebuje se 4000fans aby byla moznost ze sem prijedou a tak se udelal mail, na ktery kazdy sam za sebe posle svoje jmeno, vek a mesto. Je to neco jako takovy scitani, ale vic se toho doctete tam. Ten mail je jinak koncert@us5-czech.cz Fakt nas musi byt 4000 egistrovanych aby prijeli. Tak to kdyztak rozsirte. Dikes
    • Re: Chcete US5 v ČR?

      Už jsem se něčeho podobného zúčastnila,nevím jestli to je to samý....
  • hledám právě tebe

    Ahoj asi hledám právě tebe!!!

    Hledám na pomoc aspon 2 človíčky na pomoc s tímhle blogem a na vytvoření new webu o us5.

    Můžeš mi napsat sem do komentářů nebo na e-mail: keally@seznam.cz nebo na icq : 473738377

    nebo na tel.:731958606 všem se ozvu jen mi napište něco o sobě a koho máte nejradši

    doufám že mi napíšeš a teším se na spolupráci
  • kanál

    No vypadá jako by právě vylez z kanálu *3* *9*
    • Re: kanál

      chcíípni ty zmrde miluuju izzyho a je dokonalej
    • Re: kanál

      hey TWL další ubožák *15* Který mu závidí....A z kanálu nevylez :-P...ty vaše trapný keci už mi sou jenom k smíchu...tagže jestli ještě budete pokračovat tak zachvilku skončíte u psichologa *5* a hele proč sem vlastně lezeš?? *1*
    • Re: kanál

      hey Izzy je best boy....takze nas***t *8* *16* *10* *14*
    • vinnieanet

      Re: kanál

      Hele ty debile Izzy je určo 100% hezčí než ty tak drž hubu akorát mu závidíš!!!!!!!!!! *16* *16*
    • ywettelove

      Re: kanál

      by mě zajímalo jak vypadáš ty ty chytráku!! jenom závidíš nic víc...takže *FUCK_YOU* a nazdar!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit