Přejít na výpis diskuzí

Izzy Gallegos

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: kanál

    hey TWL další ubožák *15* Který mu závidí....A z kanálu nevylez :-P...ty vaše trapný keci už mi sou jenom k smíchu...tagže jestli ještě budete pokračovat tak zachvilku skončíte u psichologa *5* a hele proč sem vlastně lezeš?? *1*
  • Re: kanál

    hey Izzy je best boy....takze nas***t *8* *16* *10* *14*
  • vinnieanet

    Re: kanál

    Hele ty debile Izzy je určo 100% hezčí než ty tak drž hubu akorát mu závidíš!!!!!!!!!! *16* *16*
  • Re: Izzy je cool

    a hlavně je krásnej... :-)
  • Re: Re: Izzouš

    ale ten 10.bod je správej, to bych udělal taky *15*
  • ywettelove

    Re: Re: Izzouš

    a kdo v dnešní době není nadrženej??...XD
  • ywettelove

    Re: Buzik

    no jasně kopíruje vole..takovýho kokota..to určitě..to nemá za potřebí...ty kravko..XD a náhodou je moc krásnej, takže svoje názory si můžeš strčit akorát tak víš kam...:P
  • ywettelove

    Re: kanál

    by mě zajímalo jak vypadáš ty ty chytráku!! jenom závidíš nic víc...takže *FUCK_YOU* a nazdar!!
  • us5-my-loves

    Akce pro kluky !!

    Ahojky andílci,
    tak včera večer jsem vám psala že tubude nějaká ta akce =)..Tak a je tady..přesvědčíme kluky z US5 že je tady moc chceme.Takže co hezkýh vás napadne..to pošlete na E-MAIL:Terisek-US5-Richie@seznam.cz :)...Potom se všichni dohodneme jestli to bude všechno ve videjku nebo na transparentu. Ale kdyby to bylo na transparentu..muselo by se to všechno vytisknout a to by nešlo. Ale všichni se dohodnme.Takže posílejte nějaké výtvory s klukama,vaše a kluků upravené fotky...Ale musí nás být opraaavdu hooodně :).Kdyby nás bylo málo nemělo by tocenu .Takže můžete posílat už teeeed' dokonce ledna =) ..máte na to doost času :)..
    Kluci mají také i vlastní youtube..takže jim můžu poslat vzkaz i na myspace :)..Kdo si to dá na blog tak to bude super =)..zatím se povedla každá akce =)

    Akci pořáda TeríQ-Richie = tus5.blog.cz
  • kanál

    No vypadá jako by právě vylez z kanálu *3* *9*
  • ajinka.muck

    Izzy je cool

    Mno sice vypadá jako by právě vylezl z kriminálu ale jako jinak je upe supl más supl image a je tak splávně třeštěný tak myslím že mezi US5 dost zapadá *15*
  • Re: Izzouš

    joj to ale moc hezký věci co? *15*
  • Re: Buzik

    drahá blbko tees.
    si dost trapná protože každý ví že US5 sou nej a ani ty ani nikdo jinej to prostě nezmění s tím se musíš smířit já třeba taky neříkám že Bill z TH je č...k nebo buzerand ale opravdu težkej protože si lakuje nehty a oblíká se jako holka tak si ty sbvoje proslovi nech pro ne¨ěkoho jinýho jelikož na to nikdo není zvědavej ani já ani žádná fanynka us5 *13* *13* *13*
  • Izzy je nejhezci!!

    proste ted jak ma ty mini copanky s satkem je krasnej .. a ten sexsi pirsing!! MILUJU HOOOOOOO miluju cele US5 sou nejuzasnejsi

    *14*
  • us5-my-loves

    US5

    hlásni v anketě koho chceš v čr na stránce:
    http://www.bravoweb.cz/
    US5 vedou o 1%, tak proně pls hlásni :) *14*
  • izzy is cool and crazy

    us5 jsou upa mocinky nejlepsi,ale kdo je uplne nejlepsi?No prece izzyk *14* .izzy je hrozne good and crazy a ma upa moc krasny oci a usmev je proste nejkrasnejsi na celym svete i love you US5 and izzy gallegos *14* *3* *3* *14*
  • terezka888

    Izzy je skvělej

    Sice je Izzík trošku divnej a vždycky se choval jak z jiné planety je uplně úžasnej a super. Celý US5 jsou super *3* *3*
  • Re: Buzik

    jestli si to myslíš , tak si to mysli , ale neotravuj tim ostatní. *16* *16*



    ps: jediný buzík jsi tu ty !!!
  • vše nej izzy

    Izzy , je opravdu úža kluk . a chtěla bych mu popřát k jeho 25. narozeninám *14* *14* *14* *14*
  • Re: Buzik

    hele ,když se ti US5 nelíběj,tak tady nemáš co dělat!!Nevím,co tu pohledáváš,pizdo!! Choď si tam ,kde se ti líbí(třeba do prdele,mě je jedno kam!)
    takový sifláče,jako ty,by měli ztřískat na hromadu!! *13* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit