Přejít na výpis diskuzí

Ivana Macháčková-Gottová

OSOBNOST 13.1.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jmenuje se skutečně Macháčková-Gottová? Není náááhodou jenom GOTTOVÁ?
    • ve vip zprávách je nemožná.....
  • S u k a l a Michaela Douglase k u r v a vymrdana !!!!!!!
  • Ach jo. Myslím, že to je kontroverznější člověk než Miley Cyrus :D

    Klip - tak za prvé, měl zůstat v soukromí. K tomu, aby člověk udělal radost druhému, není potřeba zájem a kritika ostatních. A za druhé, je mi celkem líto, že se v klipu neobjevily i starší Gottovy dcery. Nevidím samozřejmě do jejich vztahů, ale je to zvláštní.

    Moderování - je jasné, že si plní svůj sen. Chtěla být hérečka, ale nedostala se na školu. A tak si to vykompenzovala moderování. Nutno podotknout, nebýt jejího slavného příjmení, tak ji tam ani nevezmou, její mluvený projev se zdaleka nemůže rovnat ostatním jejím (teď už bývalým) kolegům. Ještěže zůstala jen u Primy, kdyby jí vzala ČT, tak to by bylo něco...

    Muzikál - nechápu. Hlas nemá špatný, ale jak po premiéře chodila ještě s maskou mrtvé prostitutky.. Moje reakce byla : "OMG WTF LOL". Bylo to naprosto neprofesionální - měla by trochu krotit svůj exhibicionismus. Hraje si na herečku, tak by se podle toho měla chovat. A její náhlý odstup je pro mě ještě větší překvapení. Její sebevědomí zřejmě náhle kleslo pod bod mrazu.

    Nechci se do ní nějak navážet... Ale člověk se má rozvíjet především v tom, co ho baví a co mu JDE. Vemte si, jak dlouho moderovala VIPky, a jaký "pokrok" udělala. Takřka nulový. Role v muzikálu - jak jsem říkala, kdyby nebyla Gottová, tak jí vyhodí rovnou.
    Její sebevědomí mě zaráží. Jsou to jen spekulace, ale prý se v mládí účastnila jisté soutěže krásy (opět má oblíbená reakce OMG WTF LOL) a už tenkrát prohlašovala, že si jednou Gotta vezme. Samozřejmě z čisté lásky, jak jinak. Ale to jsou jen spekulace, myslím, že to není nijak ověřené. Nechápu jí, zřejmě nemá vlastní hrdost.No, na závěr už bych snad jen dodala, jako shrnutí celého mého komentáře k osobě Ivany Macháčkové : OMG WTF LOL!
    • Vaše reakce mluví za všechno, není tedy třeba nic dodávat. Egoista jako vyšit.
  • Touzila byt hereckou, jela do USA, ale asi se ji vic zalibilo v posteli s zenatym, bohatym a slavnym Michaelem Douglasem nez pred kamerou. Je dobra v posteli, ale na herectvi se kvuli sexu vykaslala!
    • Taky bych řekla, že je hodně dobrá v posteli. Vemte si, kolik měl Gott ženských - ten musí být strašný prasák. Takže na co jej utáhla Ivanka? Určitě ne na svoje panenství. Ale já vlastně stráááášně závidím (kdyby měl někdo zájem reagovat...).
      • To je jasny Veverko. Michael Douglas se pred nekolika lety musel jit lecit ze zavislosti na sexu. Jeden z duvodu proc se s nim jeho byvala manzelka rozvedla byli jeho "zalety". Ivana mohla byt i ten duvod proc se s nim byvala manzelka nakonec doopravdy rozvedla. Dala zadost o rozvod v roce 1998 a Ivana chodila s Douglasem 1996-1998. Ta Ivana musi byt v sexu uplny profesional! Nevim kde se to naucila kdyz byla driv zdravotni sestra v Opave. Sex je jeji nejsilnejsi stranka, umi "svest" muze. Ona ma rada stary, "zkuseny" muze ktery v zivote neco dokazali. Gott mel hodne zenskych, ale zadna z nich nebyla tak velka "profesionalka" jako Ivana ktera mela dva roky sex se "slavnym" Douglasem a asi proto si Ivanku nechal!
  • Nevite nekdo jestli ta Ivana je zidovskeho puvodu jako jsou Gott a Douglas?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit