Přejít na výpis diskuzí

Ivana Andrlová

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *3* super herečka mam ji moc ráda.rada se dívam na filmy kde hraje *4* *4*
  • Vpomínáte si jak byla nádherná, když ještě byla mladá? Ten její hlas, to je něco úžasnýho.
  • Ivanko, pro mě jste úžasná a moc Vám to sluší. Přeji Vám hodně úspěchů do dalších let a vězte, že máte v řadách českého národa oddaného ctitele. Váš Standa z Karviné
  • Ahoj Ivano , myslím , že si vzpomeneš na mě chci tě pozdravit.
    Vzpomínám na chvíle v Chocni při tančení a tak . Slyšívám tvůj hlas v televizi když dabuješ .Poznám ho bez problému.
    Jezdíš někdy do Chocně , nebo tam už nikdo není s kým by si se chtěla
    potkat.
    Kdyby si chtěla odpovědět , tak napiš pár řádek . Luboš
  • Srdečné blahopřání

    Vážená paní Ivanko,
    dovolte, abych Vám poblahopřál k dnešnímu krásnému jubileu. Upřímně Vám přeji jen všechno dobré,hodně štěstí, pohodu v soukromí i pracovní úspěchy, harmonii ducha i těla a hlavně pevné zdraví do druhé poloviny života. Váš stálý obdivovatel Václav
  • Ivana Andrlová

    Milá Ivanko
    Blahopřeji posílám přáníčko k dnešním
    narozeninám a přeji hodně štěstí,zdraví
    a dobrou pohodu.
    " Princové jsou na draka"
    Krásná hudební pohádka.
    Se srdečným pozdravem. *4*
  • Ty nejlepší

    Zdravím Vás
    Chtěl bych jen zdělit svůj názor.
    Nejlepší naše herečky jste pro mne
    Ivana Andrlová a
    Libuše Šafránková.
    s pozdravem
    Milan
  • Je to škoda

    Zdravím a chci říci, že je , alespoň pro mne, škoda, že jste zcela zmizela z televizních obrazovek a jak jsem se díval na Vaši filmografii, tak i z filmů (do kina ale už nechodím, je příliš drahé).
    Doufám, že se nějaký režisér probere a vzpomene na Vaše skvělé předchozí výkony a najde pro Vás odpovídající roli v TV.
    Přeji Vám vše dobré.
  • nika1979

    ivank a.

    supr herečka bajo aj zbyšek pantuček a všichni z hati videl jsem je p.nikdo neni doko¨nalej nej vic ivanka a . a pan zbyšek pantuček pak ostatni herci ruznich pořadech jo *9* *9* *3* *3* *14* *4* *10* *7* *7* *5*
  • fotky

    dobrý den. mám na vás otázku mám doma fotku a nevím jestli to jste vi a nebo nějaká paní která vám je podobná prosím dejte mi váš e mail at vám tu fotku mohu poslat tohle je mj e mail milytaryATG@seznam.cz *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit