Přejít na výpis diskuzí

Ivana Andrlová

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je pekna mam ráda tu co takhle svatba princi je to moc krasná pohádka anebo at přiletí čáp královno krasní mejte se moc krásne
  • Všechno nejlepší k svátku
  • Milá Ivanko, jste skvělá herečka a mám ráda filmy, kde hrajete. Jste taková milá a lidová. Mějte se krásně.
  • Masja58

    Greetings

    My name is Masja Stokkermans, actually, I really felt compelled to contact you after viewing your profile here. I hope we can have a positive correspondence, and also, we can work together? Please do not hesitate to get back to me via my private e-mail address [ masjast58@gmail.com ] for more details.With best regards in anticipation to hear from you soon.

  • pryncezna

    Milá Ivano,nějak jste se ná divákům vytratila z televyzních obrazovek.Čím pak že to je.Přeji vám štěstí v práci i v osobním životě. IVETA *3*
    • nika1979

      Re: pryncezna

      herečka ivanka sup bajo taky mam strašne moc rada zbyška pantučka všeobecne dik *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: pryncezna

      mila pani ivanko. ja jse dost často divam češtinu kdyby ta ivka koukala na češtinu tak bi vas viděla aj aleše cibulku aj zbyška pantučka. toho mam rada
      • Re: Re: IVANA .AD

        AHOJTE IVANKO ANDRLOVA
        JAK SE VEDE VAM. DIK
  • Ivana

    Ivano, předstaň být tak namyšlená ! *9*
    • nika1979

      Re: Ivana

      ivanka neni namišlena mně jse doufam zda jiro že asi bdytě asi doufam pa ivanka je supr mam ju nej aj bočanovou vite
      • Re: Re: Ivana

        Niko, píšete česky nebo je to nějakou cizí řečí ?
        • nika1991
          nojo vasku..... davej si bacha namne jo *14* *14* *14* *14* *15* *15*
  • fotky

    dobrý den. mám na vás otázku mám doma fotku a nevím jestli to jste vi a nebo nějaká paní která vám je podobná prosím dejte mi váš e mail at vám tu fotku mohu poslat tohle je mj e mail milytaryATG@seznam.cz *5*
  • nika1979

    ivank a.

    supr herečka bajo aj zbyšek pantuček a všichni z hati videl jsem je p.nikdo neni doko¨nalej nej vic ivanka a . a pan zbyšek pantuček pak ostatni herci ruznich pořadech jo *9* *9* *3* *3* *14* *4* *10* *7* *7* *5*
  • Ivana Andrlová

    Milá Ivanko
    Blahopřeji posílám přáníčko k dnešním
    narozeninám a přeji hodně štěstí,zdraví
    a dobrou pohodu.
    " Princové jsou na draka"
    Krásná hudební pohádka.
    Se srdečným pozdravem. *4*
  • Srdečné blahopřání

    Vážená paní Ivanko,
    dovolte, abych Vám poblahopřál k dnešnímu krásnému jubileu. Upřímně Vám přeji jen všechno dobré,hodně štěstí, pohodu v soukromí i pracovní úspěchy, harmonii ducha i těla a hlavně pevné zdraví do druhé poloviny života. Váš stálý obdivovatel Václav

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit