Přejít na výpis diskuzí

Inna Puhajková

OSOBNOST 31.12.2006 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nejlepší k tvým narozeninám.Hodně štěstí,zdravía kupu dětí. *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • Zas je na titulní straně mezi 5ti osobnostmi,co mají narozeniny,přitom nedokázala nikdy nic..
  • laura.marcuta
    Já mám sestřenku Ninu Traupovou a Innu Traupovou a znám i Innu sun it up jinak jméno Inna se mi moc líbí *14* *3* *14*
  • Nauč se psát *7* *12*
  • Jágr se může dívat *8* *1*
  • Hezká je, ale jenom Nova si prostě pořád hledá moderátorky, které jsou buď modelky nebo missky a je jedno, že nemají páru o tom, co tam vlastně říkají. To mě trochu štve, ale jinak jí to sluší :D
  • Inna je jinná ze Zlína, fakt je to kočka ♥ miluji její nádherný úsměv. Nejkrásnější sporťačka ♥
  • Je nadherná, kouzelná.Čím je starší tím je krásnější.Je to takový koťátko na mazlení.Mám ji moc rád.
  • hanzi co si ti miss 2014 asi jo ! *16*
  • Zlatokopka,najivka *6*
  • Prosím vyhoďte jí z tv,nedá se na ní koukat a už vůbec jí poslouchat..
  • No, nevím co si tady někteří dokazují, ale je to hrůza. Slušný člověk je u nás v čechách asi zvláštnost. Když se neumíte vyjádřit slušně, tak se radši nevyjadřujte. Holoto sprostá!http://diskuse.tiscali.cz/img/smile/11.gif
  • Zas to zkazila..už si myslela,že je konec a kecala..to je všechno a
    najednou tam byla ještě jedna reportáž..pro mě je tahle osoba ztělesněním naprosté amatérky - pracovně i jinak ! *15* Že Jardo
    Jágre ? *15* *15*
  • Po práci, zasloužený odpočinek u bazénu. YES!!! píše husička Inna,copak
    ona někdy pracovala ??! *2*
  • ...se přeřekla,amatérka..nechcete abych tam šla moderovat já ? Možná
    nejsem modelka známá díky Jágrovi,ale asi bych to zvládla líp než
    tahle.. *15*
  • kdyby nebyla tolik roků žila s Jágrem,tak o nějaké Puhajkové by nikdo ani nevěděl.Při něm se podívala do světa a zviditelnila se.Může mu děkovat.V čem je dobrá,že umí držet mikrofon?No snad možná v posteli,ale kdoví asi také nic moc když dostala od Jardy kopačky,ale dobře udělal
  • ..osoba postrádá soudnost ! To že chodila s Jágrem jí nedává vůbec žádné
    právo vyvyšovat se nad ostatní !!! Zlatej Pouva -skromnej a přitom
    schopnej !! Ona je opak -nafoukaná a umí houby !! *6*
  • Drahá slečno Puhajková !
    Je velmi chvályhodné,jak se staráte o životy druhých,nicméně já na
    nově ani v Blesku nevystupuji,takže vám to může být jedno.
    Stejně tak Vám může být jedno,co o vás píši.To takhle píšete každému,kdo si Vám dovolí napsat kritiku,aby toho nechal nebo kontaktoval přímo vás ? Člověk,který veřejně vystupuje,by měl umět přijmout i kritiku, nebo by měl raději dělat něco jiného.Kdyby měl Jarda Jágr reagovat na každou kritiku,která na něj za více než 20 let byla,asi by nedělal nic jiného..naštěstí na to nemá čas,protože nepíše zprávy,ale hledá smysl života :-) !
  • hlasujte co ji mám napsat ! *14* Anebo nee..těžko říct.. *15*
  • Ne,napíšu jí něco jiného ! *15* Možná byste mohla pochopit,že z vás každý nepadne na zadek,fakt ne ! Když ste byla jen Jágrovou přítelkyní bylo to lepší.No nic,smysl života pro mě určitě není moderovat zprávy na nově,sorry..Pochopte že je demokracie a tak jak o vás veřejně promluvila Ornella,tak mi ostatní můžem psát komentáře..Ne že by Ornella byla hvězda,ale obě ste tváře Blesku tak co.. *15* A nebo ne..nevim co si
    ta Inna myslí,Jardo Jágre nechápu že jsi s ní tak dlouho vydržel.. *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit