Přejít na výpis diskuzí

Hugh Dancy

OSOBNOST 4.3.2007 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Evening

    juuu....ty se máš,že na to deš=)...tak nám musíš všem říct jaký to bylo ju=)
  • Re: Re: Evening

    No to jsem právě taky viděla a mám z toho depku. Ve čtvrtek jdu na to do kina tak pak pisnu, jak to dopadlo. Jsem se o víkendu koukala na Zakletou Ellu... *14* On je tak nádhernej!!!!! *14*
  • Re: Evening

    ....já myslím,že tam zemře *9* ..protože sem viděla ukázky a tam skáše z jakýsi skály nebo co,tak newim mno=)
  • Nový film

    Zdarec fanynky!!! Mám pro Vás bombu!!!! Hugh hraje v novém filmu BRONTË!!!! A taky nějakej ten dabing, ale ten je na prd, když ho tam neuvidíme. *1* Těším se na ně!!!!! *14*
  • Re: P

    Je ¨to nejnej herec.A chtela bych ho mocinky videt na vlastni oci! *14*
  • P

    Hugn a na kluky?tak to je pekna kravina!! *1*
  • Re: Re: HughDancy.estranky.cz

    Jo holky, máte sakra pravdu!!!! Je úplně nádhernej!!!! Úplně k sežrání je taky v Zakleté Elle... Ale co si budeme nalhávat, on je nádhernej všude!!!! *14*
  • Re: HughDancy.estranky.cz

    jo je skvělej a krásnej *14* *14*
  • Re: jeja...

    naprosto souhlasim. je úplně božskej a nádhernej a ještě k tomu umí hrát. doufám že natočí spooooustu filmů!!!! *14* *14* *14*
  • Evening

    Hej lidi, viděli jste už někdo Evening?? Moc by mě zajímalo, jestli tam Hugh opravdu zemře nebo ne ať se psychicky připravím. U nás v kině to ještě nedávali a asi ještě dlouho dávat nebudou.. dííkes *3*
  • HughDancy.estranky.cz

    Hele nemá tu někdo třeba E-mail na Huga Dancyho?Je fakt nádhernej je k sežrání!!!!!! *14* *14* *4*
  • Re: !!

    moje řeč,a nejhezčí je v královně alžbětě *14*
  • !!

    Je kouzelnej, hezčího chlapa sem ještě neviděla.... *14*
  • Re: ???

    tohle je forum Hugha Dancyho=)
  • ???

    to to je forum ci hanse nebo hugha *7*
  • Re: Re: Re: Re: hughdancy.estranky.cz

    TAKY DOUFAM, ZE JIM TEN LEDEN UZ KONECNE KLAPNE *3*
  • Re: Re: Re: hughdancy.estranky.cz

    jj...ˇjá tu knížku teď taky čtu a je to fakt mazec,už se těším do kina
    *14*
  • Re: Re: Re: hughdancy.estranky.cz

    ALE ON TAM NEHRAJE HUGH DANCY, ALE HANS MATHESON!! *5* O NEM JSEM VSECHNO TOHLE PSALA. *3*
  • Re: Re: hughdancy.estranky.cz

    Já jsem naprosto v úžasu..... Kde na tyhle věci chodíte??? Nikde nic nenacházím ať se snažím jak chci.Já jsem Čachtickou paní četla a moc se mi líbila. Určitě si na filmové vydání zajdu ..... Taky když tam hraje Hugh záhadného muže, to si prostě nenechám ujít..... *14*
  • Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

    Jeja, já si taky myslela, že tu byl jen v Karlovej Varech. Jsem hodně málo informovaná. Vůbec jsem netušila, že tu byl tolikrát........... Třeba se mu tady líbí *3* . No tak to jsem zvědavá, jestli na tu premiéru přijede. Možná se nám poštěstí a někde ho uvidíme.Doufám, že jo...... Moc děkuju za novinky (pro mě novinky)... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit