Přejít na výpis diskuzí

Hermione Granger

OSOBNOST 14.2.2013 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hermiona je nejlepší. *4*
  • Emma Waston-Hermiona Grangerová je cool!!!!!!!!

    líbí se mi všechny filmy které natočila!!!!!!!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • je hustá
  • Emma je super!!!
    Je dobře, že ji Rowlingova a producenti nabídli místo HERMIONY GRANGEROVE
    ve filmu HARRY POTTER. Vypadá úplně jako Hermiona kterou jsem si představovala když jsem četla Harryho Pottera.

    PS: Já jsem nejdřív přečetla knihy a potom jsem až potom jsem až viděla filmy *3* *3* *15* *15* *14* *14* *5* *5* *4* *4* *4*
    • aranella

      Tak je to správně! 😉

  • hermijona hezka herecka a neverim tomu ze je ji 35 to neni mozni *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • aranella

      Filmová představitelka Hermiony je herečka Emma Watson, narozená 15.4.1990 v Le Marais, Francie. Tudíž jí bylo dne 15.4.2021 31 let! 😀 Na ty své "pětatřicátiny" si musí ještě tudíž  nějaký ten rok počkat. Toto je stránka její filmové postavy Hermione Granger. 😉😎

    • Je jí 29

      • aranella

        Ne není, 15.4.2020 slavila rovných krásných 30 let! 🙂

  • ty jsi asi nepochopil/a že je to tak schválně asi jsi neviděla celý díl relikvie smrti protože na konci druhé části by jsi to pochopi/a.že už tam majá tak 11 12 leté děti tak proto mají takovej životopis protože o 11 neo 12 let...... *1*
  • asi nevíš že sága harry potter se odehrává v letech 1990 až 1997
    tehdy ro také j.k.r. napsala slavná se kniha stala až několik let po tom *12*
  • aranella

    Nic proti Hermioně a její filmové představitelce. Filmy o Harrym Potterovi mám ráda a mám doma i všechny knihy o něm. Nicméně mi přijde více než prapodivné, že postava Hermione Granger je zde vedená jako osobnost! Proč? Vždyť je to jen přece smyšlená postava! Myslím, že na "Osobnostech" zde chybí spoustu opravdových osobností, co by si zasloužili také pozornost a nějaký ten životopis. Nemám snad pravdu? Myslím, že vedení smyšlených postav jako "osobností" a jejich údajných  narozenin už jinde nemají krom těchto stránek /i v porovnání se světem/ a jsme tudíž světový unikát. Nejsem si jistá, zda to bylo/je dobré rozhodnutí. Měli by si tu "šetřit místo" pro ty osobnosti skutečné, co něco pro společnost udělali.

  • hrouzne sa mi pá či tvoja rola hermiony si perfektná a aj veľmi krásna *1* *2* *15* *3* *14* *4*
  • No zajímalo by mě, jakej inteligent psal věk u herců v Potterovi. Ema se narodila 1990 ;) Všem laskavě uberte 10 let. To je fakt neskutečný co se tu píše za blbosti.
    • aranella

      To Vendula - to je ale "životopis" k její filmové postavě - Hermione Granger! 😂 Čti, čti, čti, až potom nadávej do blbců.

    • To je fakt neskutečný jak blbí někteří lidé jsou.
      • aranella

        Ano, pro nás inteligentní, bystré jedince je to opravdu neskutečné a nepochopitelné. Nicméně opravdu inteligentních lidí je prý podle vědeckých studií skutečně málo. ☹

    • tady se nepíšou blbosti, jediný kdo tady ta blbosti píše si ty *10*
      copak to nepochopíš? jestli ne, napsala jsem ti tady informace z knihy Lexikon-neautorizovaný průvodce příběhy harryho pottera a souvesejícími pramenpsalo se tam : Grangerová, Hermiona, Jean
      (Granger, Hermiona , Jean)
      nar. 19. září 1979,Nebelvír 1991,
      Brumbálova armáda,prefektka 1995,Křikův klub

      tak vidíš , prosím ,než něco někam napíšeš,rozmysli se zda tam nepíšeš úplnou blbost ano??????????????????

      *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* tak pro příštěě *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* nezapomen' se rozmyslet co píšeš *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
    • porozmyslaj, podla mna to je tak ze je tam len vek postav taky vysoky a kolko rokov mali na konci knihy??? rozmyslaj a tak pis!!!
    • Víš ty inteligentko postava Hermiony se narodila v roce 1979 a HP příběhy se odehrávají v letech 1991 - 1998
      Nauč se počítat!!
      • přesně moje řeč....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit