Přejít na výpis diskuzí

Heath Ledger

OSOBNOST 31.12.2006 
6509 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plakala jsem, když jsem se to dozvěděla *9*
  • heatcliff

    ......

    Matilda je Heathovi opravdu moc podobná, ty oči se nezapřou!!! Jak jí vidím, příjde mi že Heath žije. No, ale není to tak, bohužel...Ale hlavně jsem rád, že začínám brát jeho smrt trochu pozitivněji, né že by mne jeho smrt těšila, ale už si na to začínám zvykat, a smiřovat se s tím, protože Heath by to tak také nechtěl...Přece se musíme ze života těšit, jako to dělal on- miloval život. A jsou tu jeho filmy,...ale stejně ty chmůry zas na mne občas příjdou...jako vždy...,- *9*
    • zdenule119

      Re: ......

      ...jo...musím s tím zase souhlasit...taky už si zwykám...i když na to si asi nikdy nezwyknu uplně...když se podíwám na Matildu,tak mě je tak nějak líp,protože si řeknu,ža aspoň něco nám tu po Heathowi zůstalo...a něco tak okouzlujícího,jako byl on sám...prostě Heath je nejlepší a nywždy jím zůstane...wždycky se mi nějakej herec líbil,ale nikdy mě nezaujal i swou powahou a swýmy hereckýma ýkonama,jako Heath...takže Heath je prostě pro mě ten nej a nawždy jím zůstane...I LOVE YOU...FOREVER... *14* *14* *14*
    • aliss67

      Re: ......

      to je pravda *4*
  • petrahladilova

    Jééé

    Oni budou ávat Zkrocenou horu???? *15*
    Tak to se moc těším a musím to pohlídat abych to nepropásla.Sice to mám na divku ale stejně se na to podívám..Těším se.
    Tak se mějte HEATHLEDGEROVSKY a myslete na něho -tak paaa
    • Re: Jééé

      Ano,budou dávat Zkrocenou horu...koupila jsem si TVmini,kde je program az do 9.10.,a zatim nebude,ale snad v ríjnu se dočkáme *5* ,nebo nejpozdějc v listopadu *7* *3* *3* ,taky ji mám na dvd,ale uz se strrrašně těšim *3* *3*
      • a.n.c.a.

        Re: Re: Jééé

        taky se tesim... ale jeste jsem to nevidela anglicky s titulkama...to je vzdycky nejlepsi..musim si koupit DVD
      • Re: Re: Jééé

        Já se také strašně těším, taky jsem koukala na TV mini a zatím nic.
  • heatcliff

    Kalendář...

    Včera jsem byl v Bontonlandu, ale kalendář nikde, přitom mi tehdy psala, že by ho měli dostat během dvou týdnů, tak uvidíme, je možný, že nakonec to vyjde třeba až na podzim
    • stankova.lidka

      Re: Kalendář...

      Já se tam šla zeptat minulý týden a nic. Řekli mi, že kalendáře mají jen na konci roku. No tak uvidíme...
      • heatcliff

        Re: Re: Kalendář...

        To je teda divný, že je u vás mají až na konci roku. Je možný, že po malých prodejnách po české republice nemají kalendáře všude, ale tady jsou normálně v prodeji takřka od května, možná i dřív.
        Minulý rok byl kalendář s Heathem dávno v prodeji, tak doufám, že si letos pospíší!
        • Re: Re: Re: Kalendář...

          Já jsem sem nedávno dávala odkaz, kde už byl v nabídce kalendářů na rok 2011 Heathův kalendář i s titulní fotkou (neměli ho zatím na skladě), ale teď se z té nabídky ztratil. Jsou tam všechny ostatní, ale Heathův ne. Hlavně, že je tam padesátkrát Pattinson. Doufám, že vůbec vyjde. Moc bych ho chtěla.
          • heatcliff

            Re: Re: Re: Re: Kalendář...

            No také doufám, že vyjde! Ale myslím, že ano. Zrovna na Heatha by zapomínat neměli teda!...
            • kackac

              Re: Re: Re: Re: Re: Kalendář...

              Ano !!! Na Heatha by se zapomínat nemělo ! *13* Už aby ten kalendář vyšel ...
  • Proč...

    Všechny vás zdravím, ráno mi přišla smska od kamarádky a v ní, že Heath zemřel. Nemohla jsem tomu uvěřit, tak jsem vlítla na net a tady nic jiného nečtu. Tak moc mi to je líto. Ale v mém srdci už zůstane na vždy. Poslední dobou vypadal unaveně, myslím, že ho ta práce a kariéra zničila. NIKDY NA NĚJ NEZAPOMENU. Ať je mu země lehká..
  • předávání oskarů

    Ahoj lidi, ráda bych se zeptala kdy proběhne předávání cen oskarů? Případně, jestli víte na jakém kanálu to budou dávat? Předem dík za odpověď! *4*
    • anet3

      Re: předávání oskarů

      Myslím, že 22. února. Loni se vysílal záznam (nebo celý předávání ?) na HBO
  • teddy-girl

    dost !!!

    A DOST! UŽ MĚ TO FAKT NEBAVÍ *13* NEHODLÁM SE NA FÓRU HEATHA LEDGERA FURT DOKOLA HÁDAT! TAKŽE ZA PRVÉ, I KDYŽ SEM TU HÁDKU NEVYVOLALA CHCI SE VŠEM TADY OMLUVIT, PROTOŽE NIKDO JINEJ TO ASI NEUDĚLÁ *4* TAKŽE VŠEM SE OMLOUVÁM ZA TO SPROSTÝ NADÁVÁNÍ A DALŠÍ KECY KOLEM TOHO *5* JINAK SI ASI VŠICHNI UVĚDOMUJOU CO UDĚLALI ŠPATNĚ A JÁ TAKY *3* JESTLI SE CHCETE DÁL HÁDAT, PROSIM! JÁ SE OMLUVILA A DÁL SE DO TOHO MONTOVAT NEBUDU *13* NA DALŠÍ POZNÁMKY KOLEM TOHO NEBUDU REAGOVAT A BYLA BLBOST TO TADY DÁL ROZHÁDÁVAT *9* JSME TADY KVŮLI HEATHOVI NE KVŮLI TOMU ABYSME SE HÁDALI A NAVZÁJEM PONIŽOVALI *8* MYSLIM TO V DOBRÝM A ZA TUHLE DISKUZI JSEM RÁDA I KDYŽ NĚKOMU TO MŮŽE PŘIPADAT ZAOSTALÝ *4* IAM SORRY AND HEATH FOREVER *14* *14* *14*
  • petrahladilova

    dárek pro Heatha

    LIdi co kdyby sme mu daly dárek?
    Aby viděl že na něho myslíme,co si připít v 19.00 na jeho počest červeným vínem?Heath měl rád červený..
    Zasluhuje si to už tím že má kulatiny...Napište svůj názor a hoďte slovo do prostoru *8*
    • natali.rose

      Re: dárek pro Heatha

      jasně.....heath byl ten nejlepší herec a určitě by si zasloužil přinejmenším celý sud červeného vína....bohužel se toho vína budeme muset napít mi za něj (nebo alespon něčím podobným jako je víno *4* )...tak at je nás co nejvíc.. *8* *13* *1* *1* *15*
    • Re: dárek pro Heatha

      Klíďo... ale nevím kde vzít červený víno *5*
      • petrahladilova

        Re: Re: dárek pro Heatha

        tak čímkoliv co nadidně i vodou čistou *15*
        • Re: Re: Re: dárek pro Heatha

          Beru tě za slovo *1* *9*
          • Re: Re: Re: Re: dárek pro Heatha

            ach jo....ja jsem 19:00 propasla jdu, ale jdu si pripit na jeho zivot ted s cistou vodou *4*
        • petrahladilova

          Re: Re: Re: dárek pro Heatha

          najdeš sem chtěla napsat
  • emo-anne

    pisnicka...

    to je sice mozny...ae s mamou jsme se divali kdysi na cnn a tam o te pisnicce neco rikali...on umel zpivat...na youtube si zadejte Heath ledger singing a je to original z pribehu rytire kde zpiva tu pisnicku:) a je to super:D
    • emo-anne

      Re: pisnicka...

      a to video se jmenuje William meets Foxy Lady...aby mi tady aspon nekdo veril:)
      • kxxx

        Re: Re: pisnicka...

        Joo tak písnička je skvělá,,:) já ji znám už dávno, já se totiž na všechny Heathovy filmy dívám v originále s titulkama, páč má parádní hlas a ti naši dabeří to zporminutím úplně kazí,,xD
        • Re: Re: Re: pisnicka...

          tj ale uplne
  • heatcliff

    Heathy

    Tak to jsem zvědav, zda ho najdu *4*
    Ale jsem rád, že se to trochu rozjelo.
    Jinak za měsíc a něco to bude rok od premiéry Imaginária v českých kinech, to tak utíká *9* Příjde mi to jako včera, když jsem na něm 21.1. v kině byl a byl to jedinečný zážitek *4*
    Nezapomenu na ten okamžik, kdy Heath vylezl zas z toho zrcadla a já měl v tu chvíli pocit, jakoby znovu žil, byl to krásný moment!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit