Přejít na výpis diskuzí

Hayden Panettiere

OSOBNOST 31.12.2006 
89 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • twins01

    hayden vs. vanessa

    to ze je ma vanessa vice fanousku nebo prispevku neznamena ze je lepsi herecka nez hayden.HMS je znamej v hodne zemich ale kdyby to nebyl preslazenej muzikal kde sou vsichni krasny a vsichni umej zpivat....libila by se vam vanessa.hayden ma hodne rozsahlou filmografii kde hrala nejruzejsi role...podle miho nazore je hayden talentovanejsi herecka nez vanessa
    • kakis9989

      Re: hayden vs. vanessa

      Souhlasím :)
      • kakis9989

        Re: Re: hayden vs. vanessa

        Souhlasím s twins01 :)
    • kiss.miss

      Re: hayden vs. vanessa

      to je i muj nazor to ze vanessa hrala v hodne popularnim filmu HMS neznamena ze je lepsi nez hayden.
    • Re: hayden vs. vanessa

      Nejsem fanoušek ani jedné,ale i když je to tvůj názor,pravdu nemáš *13*
  • je to moje nej herečka
  • Hayden

    Hayden je úžasná herečka aj speváčka! *14*
    A v Heroes to dokazuje! *14*
    Aj Mila V. si ulovila... *5*
  • néééééj

    Hayden je néééééj...pač hrála ve filmu rychlý stripes!! *4*
  • adresa

    ahojky lidičky nemohly nevíte někdo adresu na Hayden hledám jí na internetu a nemůžu jí najít napište mi to pls děkuju předem *4* *4* *4*
  • Hayden

    Hayden je prostě dokonalá..je krásná nic ji nechybí...je úplně sladké a při tom sexi.fakt super... :)
    • miley1cyrus

      Re: Hayden

      ne opak toho co si rekla je!!!souhlasim s gabriellouvanessou
  • Hayden

    Ahoj nemate nekdo jeji fotku s podpisem jestli jo plosim napiste..!!! Dam klido za to plakat Miller Wentworth tak napiste plosim na pridany email diky.. *3* *3*
  • Jůůůva

    Jůůů..vidě jsem film Bravo girls a je to uplně bestovní filmík!!! Ona tak fakt fantasticky tancuje a na konci má uplně suprový hadříky s tou khaki čapkou!!:-) *14*
  • premik

    hayden laska

    jsi nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej i love you *14*
  • Hayden

    připomíná mi AnnaSophii Robb

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit