Přejít na výpis diskuzí

Hayden Christensen

OSOBNOST 31.12.2006 
173 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gumka1
    hele je pěknej a ten kdo zná knihu Vampírskou Akademii a volný pokračování tak se mnou bude souhlasit že tohle je Adrian Ivaškov *1* *1*
  • vsichni co ho milujete : pose*te se, bando dementni. Slyseli jste o hercich jako marlon Brando? Anthony Hopkins? Richard Burton? To byli/jsou herci, Christensen je v*l. Kdyz uznavat mlade herce, tak jednoznacne Chris Bale aneb Joaquin Phoenix. Tohle uznavat nebudu ANI OMYLEM. *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • to máš jedno, tady je plno chyb a navíc ve III. je Anakin/Vader.
  • nebreč, je to na nic, příjde jinej a to realně za tebou a bude tě mít moc rád.
    1.o tobě neví.
    2. neumí česky, aby si to řečetl.
    3. ani o této stránce neví a proč by sem chodil?
    pláč nemá cenu.
    a jinak ve 3 mu to moc moc sluší.
  • Ahoj, nechci Ti brát iluze, ale opravdu myslím, že to nečte :) ... On ani neví, že nějaká stránka osobnosti.cz existuje *8* ... Jsem jeho big fan od mých cca 5-6 let... Aby si sním chodila Ti nemusí být 30...
    Nat *5*
  • Jo koukně te se na google obrázky anakin skywalker, tam je foto jak škrtí padmé na to najette a vyškrtně te to a tam je o něm psaní o tom filmu i pár fotek *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1*
  • Miluju ho
    Hele myslíte si že hayden tohle čte, jesi jo tak mě je 11 a lituju že mi neni 30 a že nežiju tam kde on strašně ho miluju a každej den brečim kuli tomu že mi neni 30 a kdybych k tomu byla hezká a žila tam kde on a chodila s nim to by bylo supr někdo říká at žijeme v realitě ale proč sen je lepší než realita a kdyby mi bylo třicet a byla bych hezká jak už sem říkala tak bych se naučila anglicky a jela za nim. Skoro pořád brečim strašně ho miluju *14* *14* *14* *14* *14* *14* je boží a přeji si aby přijel do ČR a myslíte si že kdyby tohle četl tak přijede do ČR mám ráda xenu ale hayden neboli anakin je lepší star wars je boží a líbí se mi druhý díl a třetí díl ale škoda je že se dá na stranu zla a obivan mu usekne tři končetiny a on spadne do lávy a strašně se mi líbí ja se mu ve dvojce něco stane s tou rukou a rozbi je se mu meč a on řekne už zase obivan mě zabije a nebo jak padmé vezme při jídle hrušku a zase jí pošle ale nakrájenou ale štve mě to že on přešel na stranu zla kuli padmé a sám jí zabije. Jesi tohle čte anakin skywalker nebo spíš hayden christensen mám jeho foto jako tapetu a I love hayden christensen v dvojce je boží ale v trojce vypadá jako anděl a někdo říkal že je gey to je lež jako věž I love anakin skywalker *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1*
  • Ahoj, když budete mít čas, podívejte se. . . :) http://kikaaaa.blog.cz/
  • Ahojky, :) tady máte odkaz na můj blog o Haydenovi, když budete chtít, podívejte se :D. http://kikaaaa.blog.cz
  • júúúúúúúúúú bože hesčí kluk snat existovat nemuže *14* *14* *14*
  • Hayden je nejlepší herec co znám! Každou roli prožívá a pak to vypadá dobře.Doufám že se někdy přijde podivat i k nám do ČR má tady hodně fans!! *3*
  • Naprosto úžasný, ve Star Wars II. celkem závidím senátorce jak se sním líbá :D *14*
  • jsem na jeho narozeniny chtěla za nim do Canady a doma mi to neprošlo :( moc daleko.
  • Přeji ti hodně štěstí zdraví k tvým narozeninám.Ps.Miluji tě(jako herce) *14*
  • Ano, to by teda mělo :)
  • Přeji ti Hydene vše nejlepší k Tvým dnešním narozeninám. Hodně úspěchů v tvém životě, ůspešné role a hlavně spokojený život. *3* *14*
  • Je úžasný, má obrovské charisma.Skvělý herec.Nejlepší jeho filmy co jsem viděla byly Star Wars II,III -I když je mi na konci hrozně líto že se přemění do té zrůdy Vadera :D Ale taky se mi moc líbil film Jumper :) Hayden je okouzlující.Naprosto.
  • Já Haydena miluju stejně jako Ewana. Jsou pro mě nejlepší herci které jsem kdy poznala. Kéž bych je mohla vidět na vlastní oči. Nejvíce se mi oba líbí ve Star Wars III. Umějí se do té role tak vžít, bych věřila i tomu, jako kdyby se to odehrávalo ve skutečnosti. Já je prostě zbožňuju *14* *3*
  • Je to úžasný herec, vypadá super, 30 jako číslo mi k němu nějak vůbec nesedí... :D. Takers, Star Wars, Andělé a panny, Warholka...díky němu jsou všechny filmy lepší...
  • Re: no děs

    zarlis??:D:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit