Přejít na výpis diskuzí

Harrison Ford

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Very good herec Harrison Ford 

  • pan herec
  • Sympatický fešák.:)
  • Pěkně hraje a je to sympaťák! *14*
  • Luky1987
    Harrison Ford je dobrej herec
  • kirushka97
    Happy B-day :)
  • všechno nejlepší *14* *14*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!! :)
  • Happy Birthday *3* *4* *1* *15*
  • tak tohle lidicky je pan herec. Indiana Jones 1 - 4 forever a nikdy jinak. Jsem jeho velky fanousek *1*
  • v kolika filmech hrál Indiana jonese ? děkuji za odpověď *4* *4*
  • Hanover Street

    Zjistila jsem,že Ford natočil v r.1979 romantické drama Hanover Street,není to tu ve filmografii uvedeno,podle ukázek na youtube je to dost lovely.... *14*
    A nechápu,proč je můj předchozí příspěvek mezi nejhoršími... *16*
  • antidicaprio

    hb

    vše nejky *14* *4*
  • Happy Birthday

    Happy Birthday,Harrison Ford!
  • Miluju ho

    Patrim mezi Harrisonovi velke fanousky.Me se nejvic libil v Hvezdnych valkach a v Sabrine,divim se ze tento film tu nezminujete.Je fakt,ze ted uz je stary,ale my taky starnem,ze...Pustim si proste film,kde vypada dobre a je to.
  • Všetko najlepšie!

    Všstko najlepšie!! aj ja mám dnes narodky!!:DDDD *1*
  • hougerka.edward

    Všecko nej

    Všechno nejlepší Harry ať se ti daří a neskolí ani ten zasloužilí věk...přeju ,lásku,štěstí,zdraví a pokud je to pravda ať se ti ta svatba zdaří!a hlavně ať vyjdou další díly Indiana Jonese.....takže HAPPY BIRTHDAY Harry.... *14* *1* *15*
  • h.f.2babetca

    huráááááááá

    Harrison ide mať svadbuv californíí variť bude Jamie Olivier *3*
  • Re: aňulka

    v indianovi jonesovi je taky hrozně moc pěkný a vždycky když se na něho dívám tak mi je ho líto když se mu něco stane
  • h.f.2babetca

    harrison

    harrison ma fakt uzasne srdce a chyba mu uz len svätožiara nad hlavou *4* . Vôbec nie je namysleny a to zarobil cez 4 miliardy dolarov.prežil toho veľa.Jazvu ma z havarie ..a ine pohromy.A aj napriek tomu je šťastny ma rodinu...priatelov a fanusikov.Viac mu k stastiu netreba s nami..ludmi ktorý ho máme radi (priam až milujeme) sa nemusí obávať ohovárania a bulváru na nete ,v novinách a v tv.Pretože mi ho poznáme a vieme ,že tie bľabotaniny niesú pravda.A keby nám išlo o život,harrison by bol pri nás na lietadle alebo na helikoptére pretože jemu nieje ľahostajná stráta ľudského života ked môže pomôcť.a taktiež mu nieje ľahostajné,že ľudia vraždia zvieratá aby sa sami obohatili a taktiež že ničíme Zem a jej prekrásnu zelň a pralesy (podla mňa ma umely vianočny stromček *4* )Je to človek ktorý má srdce väčšie ako horkovzdušný balon a preto ho milujeme ...že je MUZ CINU ktorý uvažuje rozumne a má zmysel pre humor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit