Přejít na výpis diskuzí

Hana Vagnerová

OSOBNOST 18.7.2007 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náhodou je EVIČKA moc a moc hezká , ne eva není jenom hezká ona je překrásná nejen v tom seriálu HORÁKOVI ALE VŽDYCKY tak ahoj EVO a ahoj lidi tady MILAN KYAS ML. TOVAČOV KPT. JAROŠE 72 AHOJ a štastný Nový rok a mnoho uspěchů pááááááááá váš MILDA PRO EVU /HANIČKU / tak ahojte ČUS .JO a abych nezapoměl tak se chcy zeptat jestli budou ještě nějaké díli HORÁKŮ.MILUJI TĚ HANIČKO A AHOJ.
  • ahoj jste dobrá herečka hlavně v seriálu Horákovi *3*
  • ahoj jak se mas jsi dobra mam te rada
  • ahoj jestli si někdo mysli ze je hana nedobra *12* *14*
  • jsi dobra v horakovich dofam ze v tom budes pokracovat *14* *14* *16*
  • Škoda, že už ve třiceti letech je tato herečka bez hlasu. Chrapot, uzlíky, šelest..., to je daň za přemíru divadelní a filmové práce. Přetížení hlasivek, nedostatek spánku, málo regenerace, stres....
  • Přeji ti jen to nejlepší do života at se ti daří tvá obdivovatelka :)
  • Je bezva herecka a doufam ze i holka. Je to Prazacka uz nas je tu malo.Je hezka a opravdu je to nase hvezdicka.
  • Ahoj chci se tě zeptat jestli chodíš doopravdy s Jakubem aleias s Tomášem Horákam. Moc vám to v horákovích slušelo a byli by jste krásný pár dík za odpověď
  • V Horákových byla super, škoda, že není víc dílů...:-( a s Tomášem jí to moc sluší:-)
  • Ale ona se narodila v roce 1983, ne 1981!!:-)
  • Tak nám zase opakují Expozitůru. Děs běs. A ten "Terezčin" hlas, který nás provází celým tím napínavým seriálem... Škoda, ve Vyprávěj není tak hrozná, ale kriminalistka???
  • Hanko,jste má nejoblíbenější herečka. Strašně se mi líbí jak hrajete v serialu Horákovi a ve Vyprávěj. Jste můj veliký vzor.
    Hrozně ráda bych Vás chtěla poznat;)
  • Hanka je má nejoblíbenější herečka. Strašně se mi líbí v serialu Horákovi a ve Vyprávěj. Až vyjdu základní školu, půjdu na Damu. Jsi můj veliký vzor.
    Hrozně ráda bych Vás chtěla poznat;)
  • Děkuji moc Viktore a ostatní za vaše dotazy a komentáře vaše Eva Horáková-Hana Vágnerová
  • Ahojte lidi,Hanku mám strašně moc ráda.Líbí se mi jak hraje ve filmu Horákovi je strašně moc dobrá herečka.Strašně moc se na ní tešim v novém filmu Jana Hřebejka Zakázané uvolnění *4* *4* *4* *4* *1*
  • Dobrý deň slečna Vagnerova,videl som Vás vo filme Horakovi bola ste tam uzastna. Neurazte sa tam ste mi pripadali taká mila a nežná. Rád si pozriem s Vami aj iny film. Prajem Vám nech sa vam dari a veľa uspenich filmov a predstaveni.
  • ja souhlasim take horakovi milju a uz jsem tu celou serii shledla kinimlane 6x a muzu rict ze jsi cas d casu na nejaky muj oblibeny dil rada podivam...jinak Eva a Tomas no snad na to ani nejde rict odpoved :D *9* *16*
  • Violetta
    Pardon všem, kteří mají rádi Hanku, ale já ji vůbec neznám.. Nikdy jsem o ní neslyšela... Nemám nejmenšího tucha že by existovala.... *3*
  • Hanko Vagnerová když tak Můj e-mail:nikola.skuthanova@seznam.cz a Facebook:Nikola.Skuthanova mám tam tvoji fotku:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit