Přejít na výpis diskuzí

Hana Holišová

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 7. díl už byl moc o přehrávání a maskách, sory, vím, že se dívat nemusím. Potěšil mě P. Vondráček, aspoň si vylepšil svou reputaci, a netřeba ten výkon snižovat. Nezklamala jako vždy paní Holišová, otázky J.Čvančarové, jestli jí striptíz nedělal problémy, trapné, nakonec herec musí uhrát vše, a nahatější než paní Pazderková nebyla, a v Byonce už v takové vizáži na jeviště přišla. A aby si holky nezáviděly, tak nabodujeme D. Krause. A vlastně, proč ne. Šikovný je, a bez sebereflexe též není, aspoň on dal paní Holišové 5 bodů. Jen si nemá smyslu hrát na soutěž.
  • dobra prcina

    poslete ji ke mne domu a udelam z ni bohyni sexu *3* *14*
  • ahoooooooooooj

    Ahojky Hano Holisová mam te moooc rada jako herecku at uz ve velmi krehkych vztazich nebo v jinych serialech nebo filmech proste te mam strasne moc rada a vis ze mi uz par lidi reklo ze jsem ti podobnaXDmno vim ze to neni pravda ale kdyby jsi videla co by jsme za to dala byt ti podobnaXDmno zatim se mej ahojky *3* *4* *1*
  • prosím

    ahoj haničko byl bych nechceš si se mnou prohodit pár emailů.-?...udělalo by mně to radost...napiš prosím na mail Luks.3@seznam.cz
  • narozky

    vše nejlepšík narozeninám HANUŠKO... *4*
  • Všechno nejlepší k narozeninám! 

  • prosim jestli nekdo kouka na velmi krehke vztahy nevi nekdo v jakem dile zjisti ze je s petrem tehotna vim ze se ji v dile 69 narodi holcicka a jen bych potrebovala vedet kde to zjisti
  • Paní Hana Holišová na sebe zaslouženě upozornila, ale asi bych podruhé nevstoupila do stejné řeky, postupně získala obdiv svých zkušených kolegů z Prahy, což by mi v kupení jiných skvělých nabídek stačilo, nevím, ale neříkala bych si o pády, jak to v přehršli chtění bývá. Divák má rád skromný objev, který pracuje dál, a co když z milých kolegů pak nekolega. Moc ráda bych se dočkala českého filmového muzikálu, máme tolik talentů z této řady, a časy s Kornem, které tomu nebyly nakloněny, utekly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit