Přejít na výpis diskuzí

Hana Gregorová

OSOBNOST 5.10.2007 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Běhá si to po světě a ani neví že je to debillní!
  • matróně typu Gregorové výrazný úbytek na váze přidal nejméně + 10 let a né že se šarmem vyrovná např. Macronové... Možná to bude vážnější, jestli ta stařecká prostopášnost není projevem nastupující demence. Se zdravým úsudkem by musela poznat, že se stýká s obscénním, arogantním a vypočítavým gigolem, který z příběhu bude chtít vytěžit maximum. K prozření nepřispělo ani tak zjištění, že milenec bere drogy, ale Koptíkovy stupňující se finanční nároky. Pravděpodobně ji také udržoval, stejně jako Rychtář, trvale pod vlivem... Nezbývá ji než zalézt a dál to le-jno nerozmazávat.
    Na ženské neměl Radek Brzobohatý opravdu kliku, jedna fúrie větší než druhá.
    • Tedy šarm paní Macronové,... vždyť vypadá na 90 let, to Gregorové to sluší víc,
      nevypadá alespoň jako anorektička.U ženy jejího věku je to hned vidět na obličeji.
  • Pan Brzobohatý byl herec, který měl obrovské charisma, to co udělala jeho žena je ostuda. Mladý se chtěl zviditelnit, tak se mu to podařilo a stará dáma Gregorová si snad užila něco nového v posteli, jinak to bylo jen pro legraci ostatním, co to sledovali.
    • *15*
  • Koptík se zamiloval na první pohled - do majetku po Radku Brzobohatém. Počítal, že jeho láska bude opětována do posledního haléře na účtech vdovy. Seniorka může být ráda, že to nebyla "láska" až za hrob - slušnej matroš.
    Díky nucenému absťáku a poetičnosti zhrzeného gigola po odpojení od zdroje má
    důchodkyně o popularitu postaráno Co by na to řek Radek?
  • Celkem dobrá herečka,škoda že nejde vidět více. S kolouchem je celkem dlouho,tak asi ji to klape.
  • nika1979
    *14*
  • Fandím paní Gregorové,komu se to nelíbí,tak to je jeho věc.........Když mají chlapi milenky a ženy mladší,tak to nikdo nekomentuje,tak se všichni starejte o sebe....
    • nika1979
      *14* *14* *14*
  • nika1991
    nekecejt do života svemu synovy..on vam take nekecá do života s mladim. fešakem.a to vas mammocccccccc rada *14* *14* *14* *14* *14*
    • nika1979
      *14* *14* *14* *14*
  • Vážená paní Gregorová.Až do této chvíle,než jsem shlédl upoutávku na "Máme rádi Slovensko"jsem si vás vážil.Nemůžu pochopit proč tu žijete,když nás Slováci ekonomicky předběhli.Já bych v žádném případě tohle neřekl.Když si uvědomíte,že sem za prací jezdí mraky Slováků,ale asi na prstech jedné ruky by se dalo spočítat kolik jezdí Čechů za prací na Slovensko.A když s nimi mluvím,tak mi každý řekne,že na slovači není práce a tak musí za hranice.Bylo by dobré se probrat ze sna a když je tam lépe tak se vraťte tam odkud jste přišla.
  • Vážená paní Gregorová.
    Potkalo mě to co Vás ale teprve jsou to necelé dva měsíce.Přišla jsem o milovaného,nejbližšího člověka, manžela.Nikdo kdo takovou ztrátou neprošel to nemůže nikdy pochopit.Pocit příšerné prázdnoty,samoty i když máte kolem sebe rodinu.Člověk se učí věřit i to že se spolu setkáme až přijde čas i pro mě.
    Ti co Vás tady uráží jsou velmi prostí duchem ,napsat něco za každou cenu ,urazit člověka a hotovo.Hlavně neví co se přesně událo a to je jen Vaše věc.Přeji Vám hodně,hodně,sil při obhajování vlastních názorů k Vaši práci v divadle a dalším životě.
    S pozdravem Irena M.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit