Přejít na výpis diskuzí

Hana Baroňová

OSOBNOST 10.2.2007 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dotaz

    Ahoj Hani, chtěla bych se tě zeptat na něco ohledně studiu herectvi. Tak kdyby ti to nevadilo, mohla by ses mi ozvat na e-mail, ktery jsem zde uveřejnila? Diky *4*
  • Rafťáci

    Ahoj Hani, chci se zeptat, ty jsi hrála v Rafťácích??? Jestli jo, tak koho?? *3*
    • Re: Rafťáci

      Ahoj, no, nevím, jestli by se dalo říct, že jsem hrála v Rafťácích. Říkám tomu lepší kompars. Protože spousta scén byla vystříhána, takže tam pořádně ani nejsem, ale natáčení jsem si užila. Moje postava se jmenuje Jana a je zamilovaná do instruktora Bořka. Asi to ale ve výsledném střihu není znát *7* . Tak asi tak. Hanka
  • ...

    Ahoj Hani, hrozně se mi líbí jak vypadáš, jsi moc hezká holka *4* ! Zajímalo by mě, jakou třeba používáš kosmetiku?
    • Re: ...

      Jej, děkuju *4*
      No, používám přírodní kosmetiku Karel Hádek, ale spíš se snažím se pravidelně čistit vnitřně. A vždycky je na mě vidět, když mám nějaký větší stres, protože to se celá osypu. *1* a nemaluju se. Ale to Tě už asi nezajímalo *3*
      • Re: Re: ...

        Ahoj Hani, moc Ti děkuji za odpověď, už jsem ani nedoufala *3* . A co třeba od Karla Hádka přesně používáš, jestli se můžu zeptat? Koukala jsem na tu kosmetiku na netu a vypadá to zajímavě. Ty to objednáváš, nebo někde kupuješ?
        • Pro Karolínu

          Ahoj Kájo! Objednávám si ji. Kdybys něco chtěla, tak si musíš vybrat podle typu své pleti. Já mám dost suchou a citlivou. Co od Hádka mám - pleťovou vodu - levandulovou, pleťové tonikum - hřebíčkové, krém - levandulový, grepový olejíček, mandlový olej, jojobovou masku, čistící olejíčky, sprchový olej. Mám toho dost, ale nijak se s tím nepářu. Při sprše si omyju obličej s olejíčkem, pak pleťovou vodu a buď si dám krém nebo zase olejíček. Mě to moc neba. Ale stejně si myslím, že je to hlavně o vnitřním čistění. Dělám si dvakrát ročně detoxikaci pomocí čínských bylinných čajů. Tak snad Ti to pomohlo. Hanka
  • bart

    Ok krasko,zalezi jen na tobe kdy se budes chtit sejit,ja mam cas porad ,pokud teda nebudu na turne nekde po cizine,at se ti daří jak v hereckeém ,tak osobním životě *4*
  • nej fanousek

    Ahoj Hani,zdravi te Bart z Opavy,myslim ze jsi ta nejlepsi a nejkrasnejsi herecka na svete,jsem tvym nejvetsim fanouskem,potkat te tak nekdy,ci stebou prohodit alespon sluvko,by bylo mym nejvetsim snem.dokonce se mi zdalo ze jsme byli v minulosti partneri,jak naivni ale krasne,mej se krasne pa *1*
    • OOOh, Bart

      Počkej, Bart z Opavy, ten všude známý Bart z Opavy, ten potetovaný kluk od hlavy až k patě. Ooooohhhhh, z toho neusnu, ty si mě oslovil. Chci Tě poznat, chci Tě znát, mluvit s Tebou, být s Tebou viděna. Jen jak to bude možné, Tě chci vidět. Moc jsem o Tobě slyšela a bude mi ctí si s Tebou někam vyrazit. *14*
  • gabik444

    Ahojky...

    ahoj Hani... moc obdivuju jak daleko si to dotáhla vzhedem k tomu jak si mladá*4* Víš nedávno sem tě viděla v Loutkové divadle v Opavě... hraji tam totiž v jednom souboru, a chtěla bych jít na JAMU- obor hudebně dramatický.. a chtěla sem se zeptat jestli by si mi nemohla dát nějakou radu jak se tam dostat... *1* předem moc moc děkuji *3* Gabriela... a také bych se chtěla zeptat (pokud to není moc troufalé) jestli by si mi nemohla odpovědět na email- g.valeckova@seznam.cz ještě jednou moc moc děkuji.. hezký den *1*
    • Re: Ahojky...

      Ahoj!!!
      No, nevím, jestli jsem ten pravý člověk, co by Ti měl radit jak se dostat na JAMU, protože já sama jsem se tam nedostala. Takže *9* . A ani mě teď nikdo nenapadá, kdo by Ti mohl poradit. Snad můj kolega ze Slezského divadla Daniel Volný. Vystudoval JAMU, tak třeba on by měl nějakou tu radu. Zeptám se, když se ozveš. Hanka
  • pozdrav

    Ahoj Haničko, strašně moc zdravím. Veronica
    • Re: pozdrav

      Gratuluju zlatíčko, vyhráli jste v Polsku za most.
    • Jéé, růžová

      Taky moc moc zdravím!!! *3*
  • Ahoj

    Ahoj Hani, tady Míra :) Jméno ti jistě nic neříká, ale polívka v pizzerii na Andělu po castingu ti celkem chutnala :) Kamča tě poznala, já ne :) Každopádně tě oba moc zdravíme a až budeš mít cestu přes Prahu, dej Kamče vědět. Kafe se dá stihnout vždycky :) Hodně štěstí do budoucna.
    • Ahoj

      Ahoj Kamčo a Míro! Jasně, že si vzpomínám. Teď v Praze moc nebývám, ale až tam budu zase delší dobu, dám vědět. Hanka *4*
  • Ahoj

    Ahoj Hani, moc Tě zdravím, psala jsem Ti na tuto stránku někdy v červnu, pokud si pamatuješ..Až teď jsem tady opět nahlédla a nevěřím svým očím, že jsi mi fakt odepsala,moc Ti za to děkuju aspoň je vidět, že jsi pevně nohama na zemi a ne jako někteří tvoji kolegové, kteří ani neodepíšou,moc si toho vážím!! Jinak k Tvé otázce, nejsem z Prahy, jsem z Kyjova, byla jsem tam jen na pár dnů se podívat. Ještě mám trochu troufalou otázku, chtěla bych se tě ještě zeptat na pár věcí, myslíš, že by to bylo možné třeba přes meil, nebo ICQ? pokud ano ráda ti pošlu číslo.Měj se moc krásně a přeji Ti samé úspěchy. DIGI *3* *3*
    • Ahoj

      Ahoj Digi!
      Víš, hodně kolegů určitě neví, že takové stránky existují. Proto se na ně nemůžeš zlobit. Kdyby mě mamka neupozornila na to, že tady mám nějaký vzkaz, tak bych asi taky nepátrala po internetu, kde co je.
      Tak se domluvíme, pošli mi svůj mail na tuhle stránku a já Ti na něj napíšu, tak získáš moji adresu a můžeš se zeptat na co chceš. *3* Hanka
      • Re: Ahoj

        Ahojky Hani, jsem ráda že jsi mi napsala a děkuju Ti za to, tak ti posílám ten meil na který mě můžeš psát: bailandoo@seznam.cz, nebo ICQ: 435-953-540, čauky Digi *3* *3*
  • Sraz

    Nazdárek, jenom jsem ti chtěla říct, že pokud jsi nečetla spolužáky, tak sraz je přesunut na 14.7., tak doufám, že ti to vyjde. Já zas už nevím, protože nejspíš pojedu do Francie na 14 dní a nevím ještě, kdy se přesně vrátím. Zatím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit