Přejít na výpis diskuzí

Gerard Way

OSOBNOST 31.12.2006 
452 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Huh lidi proč má tolik disliků?
    • Jo hej... Taky nechápu
  • Jsou best

    MCR jsou best!!!! Nej je jasně Gerard,ten má cool vlasy, ať´JSOU BLOND NEBO BLACK!!!A taky má krásný oči!!! Já ho prostě žeru!!!!!!!!!!
  • Gee

    Jj,souhlasím s vámi .. A mrzí mě,co je z něho ted *9* *9* hodně se změnil *9*
  • Právě

    No právě .... mě to na něj tky nesedí.Ale nechápu proč by si měli domlouvat rvačku .. co by z toho měli? *5*
  • Gee je tak SEXY a tak sladkej!!..;) Miluju ho! :)
  • kuritkovi

    ,,,

    tak asi 2 a 3 měsíce holka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • geewayli

      Re: ,,,

      ttj já už nějakej rok žhe ale furt je to upe good *14* *14*
  • Gerard Way

    Gerard Way, kromě toho, že je úplně boží, nádhernej a roztomilej, má skvělej hlas. Neuvěřitelněj kluk, s nádhernýma vočima a milym úsměvem. Je fajny! *4*
    • Re: Gerard Way

      Přesně tak!!! *14*
      • Re: Re: Gerard Way

        ty vole z něj uplně nemůžu von je prostě nejkrásnější *14* ho miluju...a z těma krátkejma bílejma vláskama je uplně mimimiminkoooooooo *14* *14* *14* chci ho hej *14*
        • Re: Re: Re: Gerard Way

          no s těma bílejma vláskama vypadá blbě(můj názor) ale jinak je božííííííííííííííí
        • Re: Re: Re: Gerard Way

          souhlasim,chtěla bych ho domů *1*
        • Re: Re: Re: Gerard Way

          *9* *9* *9* *9* *9* blbky
  • podívejte se

    Lidičky podívejte se na tenhle rozhovor: http://sorry-but-iam-me.blog.cz/0702/husty-rozhovor-xd

    už jsem to četla asi 100krát a vždycky se řechtam že spadnu ze židle *15*
  • turmawen

    je mu 32??

    me se libi jenom kdyz je namalovanej a vypada jak mrtvola :)
    jinak kdybych ho potkala na ulici asi by to se mnou nic moc nedelalo, ale typla bych ho nejvejs na 17 :)
  • Ehm

    Tak lidi...konec mýho slušňačení. Jako je mi jedno co si kdo o kom myslí. Považujte si hudbu MCR třeba za Metal, to je mi fakt jedno, ale já si neustále stojím za svým. MCR nikdy nehráli čistej punk ani rock. Protože pokud si hodíte všechny MCR alba to complu tak vám to vyhodí co je to za styl. I broght You My Bullets I Brought Me Your Love je Post-Punk, Three Cheers For Sweet Revange je Hardcorepunk a The Black Parade je Emo. Stejnak, newim a asi to nikdy nepochopim proč emo má tolik odpůrců. Není jedno co jsou MCR za styl?? Hlavní je že se nám líbí NE?! A říká to sám Gerard že když se jejich hudba líbí, tak se líbí a je jedno co je to za styl. Takže, pokud se chcete hádat ohledně EMA tak klidně... Každej má právo na svůj názor... Tak zatím ZDAR A SÍLU!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit