Přejít na výpis diskuzí

Gerard Butler

OSOBNOST 31.12.2006 
2029 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oooooo

    Gerard je prostě úžasnej nejví se mi ale líbil ve Fantom opery..tam sem se do něj až po uši zamilovala...mohl by to bejt sice můj táta le je nádhernej a za hřích stojí........ *1* *14* *14*
  • gerryho byt

    Fotky sme už síce videli, ale potešilo ma, že si u nás na Slovensku zase raz spomenuli na Gerryho *14* a to pozitívne, v dobrom, nielen v súvislosti s nejakými ženskými.
    http://lepsiebyvanie.centrum.sk/byvanie-celebrit/714107/na-navsteve-u-%E2%80%9Eskotskeho-spartana%E2%80%9C-gerarda-butlera
    *4*
  • evelynba

    fanklub

    Nie je to tak dávno, keď sa v tejto diskusii (tuším) daba potešila, že už je nás v klube GB až 300 fanúšikov. No a dnes som si všimla, že už je nás takmer 400!!! A to sú iba registrovaní. Teším sa, že Gerryho klub tak narastá a že stále pribúdajú ľudia, ktorí objavili túto najsuper osobnosť tak, ako som ho objavila aj ja na jar tohto roku. Nech sa mu darí a nech fanklub narastá aj naďalej! *4* *3*
    • daba

      Re: fanklub

      Opravdu, "narůstáme téměř geometrickou řadou"! On taky letošek byl pro GB obzvláště "plodný", tři filmy tak krátce za sebou!!! Já jsem se sem hlásila před o trošku víc než dvěma lety, a to tu bylo kolem patnácti registrovaných uživatelů. Je jenom dobře, že chlapec začíná být populární i u nás (myšleno ČR i SR)!!! *14* *4* *14*
  • jik

    G.

    A včera se nám pro změnu objímal s Jackmanem. *15* Viz JJ
    • evelynba

      Re: G.

      No - to už je vážne.... *1* Ale teda tá fotka, kde je sám, tá je fantastická. Je na nej nááááádherný!!!!! *14* Myslím, že nový kandidát medzi moje obľúbené Gerryho fotky... *4*
  • Je to opravdu hodně dobrej borec a hlavně i herec a pěkně zpíva.Je teměř dokonalej.
  • Samec

    Gerard je pořádnej samec hned bych ho brala *14*
  • Foro na seznam -lidé-fora.

    http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&auth=&forum_ID=54124 kdyby se vám chtělo.
  • :))))))))))))))))

    Souhlasim s nazory uvedenymi nize, je to fakt strasny prdelni ksicht. *15*
    • Re: :))))))))))))))))

      HA HA HA AH HA HA HA HA HA HA HA *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • AD: anketa

    Milé dámy a dievčence (tentoraz píšem neprihlásená, lebo ma neviem prečo vždy z prihlásenia vyhodí, keď prekliknem na diskusiu), som veľmi rada, že som vyvolala túto príjemnú diskusiu na tému filmov a hereckého umenia nášho drahého GB. A som mimoriadne potešená všetkými vašimi príspevkami - presne to som čakala a hovoríte mi všetky zo srdca. *3* Je to presne tak, ako má byť - každá máme svoje najobľúbenejšie filmy, ale v zásade sa všetky zhodujeme na tom, že Gerry je proste super v najrôznejších hereckých polohách a to je na ňom tiež obdivuhodné. *14* Zopakujem, čo som už raz písala, citovala som nejakého recenzenta práve vo vzťahu k rôznosti Gerryho rolí: "ten človek je snáď chameleón..." Osobitne ďakujem Cinderelle, napísala to tak nádherne! , tak výstižne! , že to by nedokázal snáď ani renomovaný spisovateľ. *3* A určite vypovedala to, čo máme my všetky na duši a na srdci. No a ešte môj príspevok - mňa Gerry najviac uchvátil vo Fantómovi (ako som už neraz spomínala, okrem hereckého výkonu hlavne kvôli srdce lámajúcemu a dych zastavujúcemu spevu) a vo fascinujúcej, hlboko psychologickej roli v LAC. To sú moje topky *14* *14*, ale milý bol aj v TUT a zaujímavý aj v Gamerovi atď atď. Na záver sa ale priznám, že som ešte nenašla odvahu pozrieť si PSILY *8* a to najmä kvôli Hillary, ktorá mi tam akosi hrozne nesedí....
    Prajem všetkým fanynkám GB krásny deň *4*
    • cinderella.l

      Re: AD: anketa

      Milá Evelyn,
      velmi Vám děkuji za pochvalu. Nebudu zastírat, že mě potěšila a zároveň dojala až k slzám.
      Vzpomněla jsem si totiž na velkou náhodu a následný " šok ", kdy se Gerry poprvé objevil v mém životě.
      Bylo to jako ... blesk z čistého nebe, jako ... nalézt čtyřlístek na úplně nečekaném místě, jako ... otevřít poslední Popelčin oříšek. Chvíle napětí, očekávání, které vystřídá maximální pocit štěstí.
      Nikdy na ten okamžik nezapomenu. *14*
    • charlaine

      Re: AD: anketa

      ano,i já GB poprvé zaregistrovala ve Phantomovi.A řekla jsem si:,,Kdo je ten fantastický muž?" A od té doby,a že už jsou to roky,jsem jeho obdivovatelka.Hltám každý nalezený článek o něm.Každá sebemenší zmínka o něm mě donutí si zakoupit časopis.(i když ho třeba do té doby vůbec nekupuji)Prostě jsem do něj blázen *14* !Být fanynkou tohoto charismatického muže je potěšení,neboť on není jen vysoký mužný sexy chlápek,ale dostalo se mu i vrchovatě talentu.Těší mě,jak jeho hvězda stoupá.Neméně sympatické je,že zatím netrpí manýry hvězdných primadon.A pevně doufám,že náš Gerry si tenhle zlozvyk ani v budoucnu neosvojí. *4*
      • Re: Re: AD: anketa

        taky pevně doufám,že nám ho Holywood "nesežere" a nepochytí hvězdné manýry,ale Gery mi přijde tak lidský a bezprostřední a konec konců i dost "velký" kluk na to aby se tímhle pozlátkem nechal zlákat.Musím se pochlubit Vám všem *14* ,mám úžasnou kamarádku,která mi teď na netu stahuje a vypaluje filmy s Gerym a byla jsem v absolutním šoku,že ho znám už léta a nevím o tom *9* .Viděla jsem ho v Timeline a v Dear Frenkie a strašně se mi líbil a vůbec jsem ho nespojovala s Fantomem *14* .PSYL jsem obrečela tak,že jsem ještě ráno neviděla přes opuchlá víčka,ale TUT mě skvěle pobavil *1* Gery je tam kouzelný a jak umí líbat,ještě tu namě čeká LAC,Gamer,Zapomenutý ostrov,Rok,n´Rolla a Harrisonovy květy což nevim co je,ale pokud tam hraje Gery tak to skouknu a podělím se o emoce,ačkoli stejně nebudu objektivní prostě to bude ON a hotovo *14* *14* .Jdu na emočně energetickou bombu jménem GB zalezu pod peřinu a budu slintat. krásnou dobrou noc *4*
      • Re: Re: AD: anketa

        Jsem stejný případ jako Vy a myslím si také to, co si o GB myslíte i vy.
        • charlaine

          Re: Re: Re: AD: anketa

          Tak díky *4* Je příjemné vědět,že v tom člověk nelítá sám. *4*
    • Re: AD: anketa

      PSILY vřele doporučuji!!!
      Hillary je tam překvapivě přirozená,s Gerrym jim to skvěle funguje *3*
      Zkuste to překonat a uvidíte,že ten film stál za shlédnutí.
      Přeji příjemný zážitek *4* .
  • evelynba

    najlepší film 2009

    Milé dámy, na svete je ďalšie hlasovanie - o najlepší film roku 2009:

    http://www.ropeofsilicon.c om/article/vote-now-you-nominate-fi ve-films-for-best-picture-of-2009 - je tam LAC aj Gamer a zatiaľ sa držia dosť dobre - LAC je na 10. a Gamer na 15.mieste. *3* Hlasovať možno pre 5 filmov, ja som hlasovala iba pre tieto dva, nebudem predsa podporovať konkurenciu. *3* Takže prosím (alebo povinne?) hlasujte, najmä za LAC !!! Po odhlasovaní sa vám ukážu priebežné výsledky. Prajem krásny deň! *4*
    • Re: najlepší film 2009

      Povinnost jsem splnila, ale domnívám se, že naděje moc nemá. Do vkusu průměru diváků se žádný film s GB asi nedostane.
      • Re: Re: najlepší film 2009

        mne sa práve páči, že Gerry nie je masovka, aj napriek tomu, že je čoraz populárnejší *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit