Přejít na výpis diskuzí

Gedeon Burkhard

OSOBNOST 31.12.2006 
202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gedeon a Vanessa

    Mluvila jsem s jednou holkou, která se o Gedeona zajímá, hraje divadlo a potkává se s ním apod. Takže to musí být nějaká významná žena.

    Prostě a jednoduše: Gedeon Burkhard se oženil s Vanessou Petruo a čekají spolu dítě, pravděpodobně kluka...
    • anys.anyss

      Re: Gedeon a Vanessa

      to už čekaj dítě??????
  • Gedeon a Vanessa

    A když se budete chtít dozvědět víc, mrkněte na německé stránky, časopisu BILD.DE a tak to nějak zkuste vyhledat...mě už se některé věci podařily.
  • Uz je to 6 let co se mi libi , myslim si ze dnes na sve narozky poradne zapari !! Vse nej *5*
  • Komisař Rex

    Omlouvám se, odkaz nejde rozjet, takže, pokud chcete vidět tu fotku, jděte na http://www.afc11.cz/forum/viewtopic.php?t=29&postdays=0&postorder=asc&start=50 A hledejte příspěvek "31.8.2008" uživatel WOXYS (ke konci stránky ASI)
  • anet3

    ...

    Já teda nevim, jak to s Vanessou maj, ale já jsem ho s ní ještě ve společnosti neviděla. Zato s jinýma slečnama jo. Třeba tohle je z premiéry Jamese Bonda:
    http://es.geocities.com/ged eonburkhardlatinoamerica124/fn780.j pg
    • anet3

      Re: ...

      http://img262.imageshack.us/my.php? image=fn780rc5.jpg
      • Re: Re: ...

        Nevím, ale co sem se ještě ptala té moji kámošky, že jim to nějak neklape, ale tak věřit se nedá všemu. Ale, když "anet3" si tady dala ten odkaz, tedy gedeon a nějaká ta slečna, by se tomu dalo i věřit. Anebo, když je Vanessa těhotná, jestli není doma příklad: s nějakým rizikovým těhotenstvím, ale to zasahuju už moc do science fiction....
        • anet3

          Re: Re: Re: ...

          Nj, ale i kdyby byla Vanessa doma, tak se Ged vodí za ruku s jinou? Vážně pomalu přestávám věřit, že se vzali, protože maj 4 měsíce po svatbě a já ho viděla na fotkách se všema možnýma ženskýma, jenom s Vany ne.
          • barcik01

            Re: Re: Re: Re: ...

            Vzali ale práve ze i rozvedli xD *1*
            • anet3

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              A po jak dlouhý době, proboha? *15*
          • kordelie

            miláček

            gedeon je fakt chlap k nakousnutí hrozně ho miluju a pořád se dívám na ten seriál Kobra 11 kde hraje chrise rittera pořád se mi zdá že s ním pracuju a že se hrozně máme rádi prostě se mi to teď zdá každičkou noc hrozně bych chtěla být jeho přítelkyně *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* on má tak krásné rty i nádherné oči prostě vypadá jako syn Boha *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: ...

          PS: přezdívka: AmiLo jsem změnila na registrovaného uživatele: nunatka, takže jen ať je v tom pořádek....hihi
  • gedeon a jiné ženy

    kdyby jsme si měli myslet,že s každou ženskou,se kterou je někde vidět na fotkách,něco má tak to by bylo trochu ulítlý,ne? zas takovej "kanec"snad není. Jinak ty fotky z premiéry Jamese Bonda na tom webu jsem taky viděla a nebrala bych to tak tragicky. Prostě byl viděn na premiéře s nějakou hereckou kolegyní no a co. To že se objevuje na veřejnosti ve společnosti jiných žen ještě nedokazuje,že by mezi ním a tou Vanessou mělo být něco v nepořádku. Vždycky se přece objevoval na veřejnosti s jinými ženami,to je o něm známo,tak proč ne teď?
    • anys.anyss

      Re: gedeon a jiné ženy

      *1* no neustále se vopravdu objevuje s nějakou,,ženskou´´,neustále se k nějaký tiskne ..je to hroznej nadrženec.... *5*
      • Re: Re: gedeon a jiné ženy

        TAK TO TEDA NENI PRAVDA!!!NADRŽENÁ SEŠ TY!!! *16*
    • anet3

      Re: gedeon a jiné ženy

      Já netvrdím, že by měl s každou něco mít, ale připadá mi, že k týhle se moc tiskne. Můj názor
  • k

    MOLUJU HO STRA3N2 MOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Futbalista

    mnoo tak caw alex...mnooo musim uznat..super pacis sa mi ale najviac v kobre..ale preco sa so semirom vkuse hadate??? ale newadi ste super:D:D:D a ti vrahovia su len herci ne??? ci to vazne??dam ti nick na pokeci a napis daco caw tvoj werni faanusdik lukas futbalista...a ten nick je kolo7771
  • Gedeon je Néééj

    Gedeon B. je nejlepší herec na světě miluju hoo! *14* Je náádhernej!!! :) *14*
    • Re: Gedeon je Néééj

      jo ja ho strasne miluju a i se kvuli nemu ucim nemecky a co umi s autama je strasne bozi a sexi *14* *14* *14*
  • petra25

    Rex

    Myslim ze jsem "Gedu"nasla na skypu *5*
    • Re: Rex

      Najít si ho mohla, ale není to on, protože už vidim, jak Gedeon má skype...Možná má, ale to je opravdu malá pravděpodobnost....
      • petra25

        Re: Re: Rex

        Ja myslim,ze tolik Gedeonu Burkhardu v nemecku zrovna neni..kdyz jsem ho nasla na skypu.. *3*
        • Re: Re: Re: Rex

          Aha - tak schválně, já si vytvořím taky skype pod uživatelem Gedeon Burkard, doplním tam všechny info o něm, sídlo: Německo apod a budu mluvit německy a hned bude druhý Gedeon na světě!

          CELÉ JE TO NESMYSL
          • petra25

            Re: Re: Re: Re: Rex

            Kasli na to vzdyt o nic nejde,ale prdel by byla kdyby to fakt byl on *15*
      • anet3

        Re: Re: Rex

        Jj, to je pravda. Hodně lidí si udělá profil se jménem a údaji jejich oblíbené hvězdy.
        • kordelie

          vanessa

          hele ta vanessa vypadá teda podle mně vypadá jako nějaká šlapka a vypadá dost divně ale gedeon je opravdu super chlap kdyby s ním žila jedna z nás tak fakt by to byla ta nejšťasnější dívka na světě *4* *4* *4*
          • Re: vanessa

            Tak hele jo já měla tu čest jí poznat. A vanessa je normální. Super holka. a gedeon je sice dobrý herec, ale vaskutečnosti pěknej hajlz. Jen ubližuje lidem kolem sebe. Ale to byste museli znát jeho soukromí......
            • anet3

              Re: Re: vanessa

              A jak je to teda s tím těhotenstvím?
            • Re: Re: vanessa

              Neni s ním, žije s Yannisem Barabanem.
            • anet3

              Re: Re: vanessa

              Nj, říká se to o něm, ale proč s ním potom ta Vanessa je? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit