Přejít na výpis diskuzí

Gary Oldman

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší

    všechno nejlepší přeju... *3* je to nejlepší postava v Harry Potterovi a vězeň z Azkabanu *14* a mooc sympatickej člověk... *4* *3*
  • ellie007

    všechno nej

    přenu ti všechno nejlepší.. hodně zdraví, štěstí... :) *3*
  • maryka13

    Narozky

    Gary, přeju ti všecinko nej:) pp *14* *14* *4* *3* *4*
  • aaron200

    Re: Re: DvD

    ty asi budes jediny dement co cumi na jeden film 7 hodin.... ked ta to tak zere predplat si megavideo a mozes zabudnut na Wrzuc.to
  • Re: DvD

    hovna tu meles Tv.wrzuc.to ma obmedzenia myslim ze po siedmich hodinach to vypina.
  • aaron200

    DvD

    Cawes, zdravim seckich tak som si prebehol forum a pisu tu prevaznte zeny teda iba (nic proti ) a pisete tu prevazne aky zlaty, sladky...atd. Toto tu asi ja nenapisem.....reagujem na niekolko komentov ohladne DVD...pisete tu ze kde zozeniem DVD...preco DVD? upe staci ked otvoris google alebo iny prehliadac a napises napr. Dracula Megavideo. potom otvoris nove okno a napises tam Tv.wrzuc.To skopirujes adresu megavidea a vlozis to na tu stranku, a pozeras cely film neobmedzene.a zadarmo. *5* *5*
  • marylinwood

    pozor

    bacha lidi teď sem se dozvěděla že na primě davají air force one je tam gary tak pozor *5*
  • Re: gary

    JJ, svatá pravda. taky mě strašněě přitahuje. I když vím, že to vůbec není můj typ. Je to takovej "vyšinutej koloušek". Ale zároveň sympaťák.
  • Re: Filmografie

    Tento film mali v dvd požičovni. Je to poslabší, priemerný film, čo sa týka deja a efektov, ale Gary je tam celkom dobrý.
  • maky18

    gary

    Gary je mi moc sympatickej,protožě jeho role mají vždycky charakter at už hraje sebevětšího zloducha.... *14* *5* *14* *5*
  • ritushka

    Gary

    Jo, Gary je hrozně moc charismatickej, prostě sympaťák každym coulem *5* budu se opakovat, ale v Draculovi a Šarlatovém písmenu podal neuvěřitelný herecký výkony, v druhém případě mě dokonce úplně dojal...a to je dost co říct *1* *1* Garymu přeju ještě hodně skvělých filmů a spoustu fanynek *3* herců, jako je on, je příliš málo...
  • garrry

    On je stráášně užasnej...působí tak mile..a je upe hezkej
  • Filmografie

    Nikde nemůžu najít scifi film Ztraceni ve vesmíru,kde tento skvělý herec hrál.
  • Slaďáček

    Děvčata,není divné,že má na každé fotce jinou barvu očí? *13*
  • Re: Re: hm

    To me take zajima...?
  • andrealis

    Re: G.O.

    Na Sarlatove pismeno jsem se divala vcera. Film byl pro mne pusobivy natolik, ze i slzicka ukapla! Gary je uuuzasnyyy! Moc moc se mi libi s dlouhymi vlasy ( zminovane Sarlatove pismeno, Dracula- je proste uzasny!, Harry Potter) *14*.
  • haley25

    Re: Re: comennt

    Taky nechápu jak škoda ???? spíš je škoda,že ho nechali umřít...a jinýho herce jako Siriuse než Garyho bych si asi těžko dokázala představit.... *3* *14* *3* *1* *15* *5* *3* *14*
  • haley25

    Dost pozdě,ale přece jenom

    Opožděně...ale Vše nejlepší k narozkám...ACHJOO ON JE TAK ÚŽASNEJ..... *4*
  • keeta

    Narozeniny

    Všechno nej!!!!
  • nosferatu

    vsetko naj

    VSETKO NAJLEPSIE.hlavne este vela filmov,aby som mala na koho pozerat *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit