Přejít na výpis diskuzí

František Nedvěd

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako malá jsem si pouštěla písničky Nedvědů snad neustále.V dnešní době moderní hudby jsem na ně na nějaký čas zapomněla, ale před nějakou dobou jsem si na to vzpomněla a poslechla si je. Nechápu, jak jsem to bez nich mohla tak dlouho vydržet :) ... jsou to snad jediné písně, při kterých je mi tak krásně. Opravdu srdcovky. Už honem koukám, na jaký koncert se vydám :) V červnu se mám vdávat a jsem si jistá, že na svůj první tanec s ženichem si nechám zahrát nějakou od Vás. Opravdu miluju Vaše písně a děkuju za ně. Jen při poslechu Vašich písní se dokážu zastavit, užívat si momentky života a vzpomínat na to hezké. Vaše písně pro mě moc znamenají. Děkuji
  • Teda paní Sadílková - i tady jste, vy se snad nikdy neunavíte!!! Jste Bůh či ďábel??? *1* *5* *4*
  • Jsi mým osudem *3*
  • Vážený pane Františku, chtěla bych Vám touto cestu poděkovat za Vaši práci. Na Vašich písničkách jsem vyrůstala. Jsou moc krásné a hlavně o životě. V mých těžkých životních situacích se vždy uchýlím k Vašim písníčkám a to mě drží nad vodou. Přeji Vám, aby jste ještě dlouhá léta mohl vykonávat svou úžasnou práci, neboť tím vyplníte přání mnoha lidí, kteří Vám moc fandí a Vaše písničky je moc těší. Byla jsem na Vašem koncertu a byl to pro mne úžasný zážitek! Velice si Vás vážím. S přáním hezkého dne Jitka.
  • Ahoj Fando.Chtěli jsme se dostavit na tvůj koncert na Novodvorské koncem ledna ale je již vyprodáno. Memáž nejaký lístek pod palcem.
    Díky karel.koníček@volny.cz
  • Milý pane Františku
    Gratulace k Vaším dnešním narozeninám přání všeho nejlepšího!!!! *4*
  • Poděkování

    Dobrý den Františku a ještě jednou moc děkuji za úžasný koncert v Krnově, moc jsem si ho užila a taky ještě jednou moc díky za podpis CD. Těším se někdy brzy nashledanou *3*
  • Pomoc o cd

    Dobrý den,pane Františku!zdravím Vás z Krkonoš!Chtěla bych Vás touto cestou požádat o Vaší pomoc!Chtěla bych dodatečně sehnat mojí mamince Vaše Cd Tak neváhej a vejdi.Měla ho v autě a zloděj při v loupání si ho vzal také.Prosím porad te!Děkuji Vám moc předem.Jana Fischerová.Krkonoše. *3*
  • František Nedvěd

    Milý pane Franto
    Blahopřeji Vám k dnešním narozeninám
    Přeji hodně štěstí,zdraví,úspěchů
    jak životní,tak i profesionální. *4*
  • čauves

    Ahoj já jsem vyrůstala na vašich písních od narození každý den v autě miluju vaší písničku "ostrov jménem mládí" je to ta nejhezčí mám ráda i "Rejdivá,Kočovní herci tu sou,Neváhej a vejdi......". *14* *14* *14* *4* *3* byla bych moc ráda kdyby jste vystoupil i u nás doma v písku v jižních čechách určitě bych se na vás přišla podívat moc moc prosím . *3* *3* .No sice neumim spívat ale miluju vás a vaše písničky..
  • sháním cd!

    Ahoj všem!

    Mám velikou prosbičku! Moc se mi líbí písničky Nedvědů,ale bohužel nemám skoro žádná jejich cd. K sehnání moc nejsou a když ano, bylo by velice nákládé všechny získat. Proto prosím laskavé duše, jestli by mi třeba nebyl někdo ochotý cd vypálit a poslat. Předem všem moc děkuji!!! *14*
  • kulturní centrum 12

    Byla jsem s dcerou na koncertě v KC 12.Obě jsme byly velmi spokojené.Příště půjdeme zas. *3*
  • Nedvědi

    Mně osobně se písničky bratrů Nedvědových líbí. Vždy se mi víc líbil hlas Františka NEdvěda. Má ho opravu moc příjemný, myslím, že lepší než jeho bratr Jan.
    Jen mě mrzí, že se na veřejnosti chová jako kdyby mu všechno patřilo. Viděla jsem ho v Jílovém u Prahy se synem, ten je mimochodem milý a naopak otce krotil, aby se uklidnil. Fakt škoda, trochu mě zklamal. *3*
  • jednička

    Myslím,že je jeho písničky jsou skvělé *14*
  • Re: SUPER

    ASI JSME SPOLU ZA JEDNO VID.JSOU TO TI NEJLEPSI A MAJI FAKT SUPER PISNICKY.NEVIS NAHODOU NEBUDOU MIT TED NEKDY KONCERT.MOC DEKUJI ZA ODPOVED.PAJA. *3* *4* *14* *3* *4* *14*
  • Re: písen

    Prosimte mohla bys mi napsat jestly to budes vedet kdy a kde budou mit Nedvedi koncert.Jsem do nich blazen teda hlavne do jejich pisnicek.Moc Ti dekuju.A nemas nake fotky. *14* *3*
  • písen

    podle miho dobře spívá a má nádherné píně *3* *4*
  • diskografie

    Proč se tohle uvádí jako diskografie , když je tu jenom album čtvrtá sada ?
  • BRNO LIŠEN

    ahoj,františku *4*promin že ti tikam,mužeš mi napsat kdi přijedeš zaspivat DOBRNA *4*,UŠ SE NEMUŽU DOČKAT FAKT NEKECAM,PA ROMAN, MAM 28 LET *8*.
  • všechno nejlepší k svátku *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit