Přejít na výpis diskuzí

Filip Švarc

OSOBNOST 17.3.2007 
436 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty a vanad a fw 190 jste ujilnacci
  • tak vidis korejce kolik lidi souhlasi se mnou a kolik s tebou
  • kdo je pro ze korejec je nicka podle me vsichni
  • korejec je pekna nula mas mozek to neni korejstina hrajes si na machra a vytahujes se prede vsema a pritom si ubozak
  • hale daberku sklapni ty nulo
  • svarc neni spatnej korejce ty pis laskave jenom cesky to neni koresky jazyk jsme cesi tak pis cesky ty ulizalku
  • pridavam se k poolovi a jikovi dgheste wqertl niu pool ads jik
  • Od konce srpna je to tady samej exot ,žádná kvalita,dřív se tady komentům dalo i zasmát, od jisté doby je to k pláči. Švarci, tvoji fans k tobě, akorát pasují! Tak a švihej zpátky na Takešiho hrad a Drtivou porážku,tam ti to akorát sedne!
  • fighfort nacen osoirut nuet nw svarce to znamena svarc je borec vy drzaci ho ho ho napaleni vanadku *1*
  • jak to myslis korejce mas svarce rad nebo ne
  • svarci ty jsi dobrej a ted korejsky nanejun thtsaroun inkan svarce
  • jo presne jiku
  • vanade jestli ekzistuje jinej zpusob jak te donutit nepsat hovadiny je ze osobne se pozname a vyridime si to
  • jak to ze koncis oile
  • vite co ja uz nic psat nebudu vy si nedate rict pro me je filip svarc borec proste koncim cau poole uz nikdy psat nebudu
  • a abych nezapomněl koukejte se....,pobavilo ,ale takovej masochista nejsem !
  • Myslíte si že vás někdo nepotrejtá,vy dopadnete špatně,a abych nezapomněl koukejte se na drtivou porážku *11*
  • hale nehadejte se nekdo filipa rad ma nekdo ne ja osobne myslym ze neni spatnej
  • Hale proč o mě tohle píšete oil a pool mají pravdu jste mutující pubertáci. Já narozdíl od vás dabovat umim. A nekažte mi dny už jsem mlčel dost dlouho
  • ja jsem pool a oil je oil nejsme jeden daber.cz je slabej a urcite se boji vas urazit *16* *16* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit