Přejít na výpis diskuzí

Filip Jankovič

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Filipe, nevím jestli

    na tenhle chat někdy mrkneš.. ale jestli jo, tak se těmihle hysterickými výlevy svých pubertálních fanynek asi dost bavíš -pokud ti z nich spíš neběhá mráz po zádech.. Ale už jsi v tom až po uši :o) No jo, když ty vážně máš talent a k tomu jsi proklatě sexy!! ;-) Ať se daří! xxx
  • Fildo,jsi supr,zpivas krasne ale ten tvuj pohyb... je jeste uzasnejsi! ses uzasnej krasnej mno proste dokonalej :)
  • je to pusinka

    je nejlepsi, nejhezci a nesmi vypadnout..jako loni Samerek...
  • Filipkovi

    ahojda Filipe...ses uplne suprovej ,ale zpivat moc neumis na superstar asi nemas na to jsou tam jini ,ale ty se uplatnis jinak..super tancujes holky ti padaj k noham kdyz te videj...TAK SE DRZ.. A I KDYZ ZPEV NENI TVA SILNA STR. BUDU TI DRZET PALCE...PAPAPA P.S JSI SUPEER..
  • Filipku bolo to super pačiš sa mi velmi
  • pozdrav

    Ahoj Filipe,moh by si nám poslat 2 podepsaný fotky??????????????na tuto adresu:Lenka Mašková Manětínská 174 Kralovice 33141 Předem díky Lenka a Bára kdyžtak odepiš na tu emailovou adresu
  • Pro tebe

    ahoj ses fakt fajn v nedeli jsem ti poslala hlas.A neco prosim napis moc se nudim.Ted totiz mame čejdak.moc ti to sekne akorat se tolik moc nesmej ,protože je to hrozny-ale nic proti protože mas krasny oči.už zvoni musim koncit papa
  • ahojky filipku moc ti fandím jsi nejsepší a miluju tě přijed se někdy podívat..máš holku?a mobil?jestli jo dáš mi prosím tvoje číslo pa martina
  • Miláček stejně jako sámer!!

    Ale ty jsi lepší než Sámer!Myslím si že to dotáhneš dál než Sámer a že se taky dostaneš do 5;-))ju?TAkže ti držím palce a zazpíval jsi hezky od USHERA a od SAPORTŮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A běžte do prodele komu se nelíbí FILÍPEK je to roztomilej kocour s krásným kukučem!!!A je možný že je přihřátej ale mě to neva protože se mi jen líbí a je dosti sympatickej!!!Takže nevím proč tu píší ti coho nesnáší!!!Takže je to tu jen pro něj kteří ho maj rádi jako já!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit