Přejít na výpis diskuzí

Filip Jankovič

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veronika se vyjádřila v novinách,že ti ho budou přišívat !!! Je to pravda ? Už ti ho přišili ? *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *3* *3* *3* *3* *3* *5* *5* *15* *15* *13*
  • Umíš H O V N O !!! *1* *3* *9* *9* *9* *13* *5* *15* *16* *8* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Táhni na Slovensko !
  • Slovenský ubožák

    Táhni domů na Slovensko než ti někdo rozbije tady rypák ! *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *16*
  • Ahojky Filipku moc se mi libis a moje segra te primo zere.Tak bych te chtela poprosit jestli by jsi mi poslal fotku s podpisem na tuto adresu:Žaneta Šperňáková Akátová 1/458 Havířov-Šumbark 73601 Predem ti moc dekuju.Zatim ahoj Žaneta *3* *3* *3* *14* *14* *14* *3* *3*
  • čauky

    jsi hezkej a taky docela hezky zpíváš! *15* *1* *14* proč už nejsi moc v televizi?myslim v český?......až pojedeš zas na nějaký mistrovství tak držim palce! *3* *3* *1* *15*
  • filipkovi

    ahoj byla jsem tvoje fanynka rada bych mela tvuj podpis nebo tvoje telefoni cislo das mi ho?? asi ne co??
  • oči

    ahojFilipe koukám že sem vůbec nepíšeš na mě si asipamatovat nebudeš obdivuje tě tolik holek ale ja si na tebe pamatuju moc dobře!měl si v mileniu v Táboře vystoupení a já sem tam byla a ty si na mě mrkal a dával si mi mikrofon k puse chtěla sem od tebe podpis ale nevěděla jsem kam mám jít.zajímalo by mě jestli si na mě pamatuješ?jinak hodně hudebních uspěchů a máš super styl pa pa
  • AHOJ FILCO

    AHOJ FILIPE SES TEN NEJLEPSI KLUK STRASNE SE MI LIBU JAK ZPIVAS ALE JESTE LEPSI JE TO JAK TANCUJES.VIDELA JSEM TE V PROSTEJOVE U HUBENYHO NA INVIDUALCE BYLA JSEM TAM TAKY SES OPRAVDU SUPER.STRASNE TE PROSIM OZVI SE!TVOJE KIKINKA. :-)
  • Ahoj Filip.Volam sa stando je mi 18 som z valmezu.Ses fajn zpevak a pohodovej typek.Vemi rad by sem sa s tebu nekedy stretol a poznal ta osobne.Ked možes napis mi na mail sigi18@seznam.cz Dakujem
  • filipkovi

    filipku jsiten nejlepsi kluk na světě.miluju tě.
  • fildovy

    ahoj filip mne sa tvoja hudba paci a bola by som rada keby si mi odpisal :-))) mas aj dobry styl a velmi sa mi pacis papapapapa
  • fildovy

    ahj fildo podle me si to mel vyhrat a myslim si ze ses ten nej kluk na svete a mel sina to :-)))))))
  • Je to největší debil na světě. Je buzík a myslí si jak moc je skvělej.Myslela jsem že nejhorší je julian, ale tohle je nejděsnější.Takovýho kreténa sem nikdy před superstar neviděla. Děkuji moc za váš čas.
  • pro filipa jankovice

    ahojfifo moooc sem ti fandila poslala sem ti spostu hlasu mam rada tvo mzziku a hlavne semi libis ty tak jestli se mi ozves na muj mejlik budu rada packo s pozdravem martinka papa a pusu
  • filipkowi...

    achojik filipku....doufam,ze za nama dojedes do Blanska co nejdriw...bylo to s tebou super....skoda,zes musel tak brzo odjet....tak se mej krasne.....pa a posilam pusinku....
  • filip je super : )
  • DAKUJEM VELMI PEKNE TO JE DOBRE ŽE SA JI PAČIM JA BUDEM MAT VELA KONCERTOV LEBO MOŽNO AJ NA SLOVENSKU AK MA ROBI VAŠA DCERKA POZDRAVUJEM FILIP
  • jen monolog

    ahoj filipe,nebudu ti psát obdivne dopisy ani jak zábavný dokážeš být, ale jestli tě to potěší máš v mojí dceři tu nejmladší fanynku, jmenuje se elinka a má 2roky pořád se tě snaží napodobovat a jak tě vidí v telce musíme všichni mlčet jako hrob.Taky pocházím ze Slovenska a žiju v \\\\chrudimi, mym rodným městem je Trnava a každým rokem se tam s láskou vracím, lidí dokáži byt zlý a zavistivý tak vydrž a jdi za svým snem je to přece jen tvůj život, držím ti pěsti Petula
  • filip

    pošli mi prosím tvůj podpis

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit