Přejít na výpis diskuzí

Filip Blažek

OSOBNOST 8.2.2007 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Filip

    jako je fakt pěknej ale ty dlouhý vlasy mu slušeli mnohem mnohem víc
    • Re: Filip

      To víš - děda už nám plešatí *1*
  • Muzikál

    Viděla jsem muzikál Jack Rozparovač a musím řícu, že "Bláža" je užasný - kam se hrabe Langmajer a že to je "Pán" herec!!! Fakt jsem onen muzikal, odpuste,"žrala"... *15*
  • ***

    Parádní chlap.. Nedávno jsem byla na muzikálu Do naha!, kde Filip hraje a nemělo to chybu.. Měl bezkonkurenčně nejlepší zadek.. *14* *14*
  • supermonika

    wawko

    me se nejvíc libil asi v romantickym příběhu o třech rytířích krásné paní a lněné kytlici......jemu ten rytíř upe nejvíc sednul a hlawne upe nejwic luxusní blo jak spíal u toho krbu nadhera!!!!!!hej borče lawuju the!!
    • zizinka13

      Re: wawko

      tam byl sladkej jsem bulela jak želva
      • terishek

        Re: Re: wawko

        přesně hey já z toho měla málo *9* *3*
  • jo a byl nahý v seriálu přešlapy. *1*
  • Byl jsem včera v divadle a byl jste Filipe ,fakt skvělej,blahopřeju a ať Vám to vydrží dlouho...
  • Ahoj, zhlédla jsem film Na vlastní nebezpečí a je suprovej, miluju rafting a adrenalin takže prostě můj film. A natáčel se ten film v Makedonii na Černé řece? Též jsem viděla Probudím se včera A prostě bomba. *4*
  • Docela hezký chlap. *1*
  • Ahojda Filo, dneska jsem byla na divadelním představeni: Vánoční zázrak a jsi proste k sežrani :-) napsala bych ti na email,ale bohužel ho neznam...jsi fakt super a rada bych veděla,kde se chystají ti dát ještě roli,abych si udělala misto v kalendáři...Filmy,seriály(Přešlapy),pohádky(Nesmrtelná teta,O krásné paní,třech rytířích...)...prostě vše,kde hraješ ty, nemá chybu :-) jen tak dál :-)
  • Hej lasko velka

    SAKRA PROC TADY NENI TEN PRISPEVEK

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit