Přejít na výpis diskuzí

Filip Blažek

OSOBNOST 8.2.2007 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • on ni nikoho neotravuje,běž s tím do háje.
  • V kriminálce 1. oddělení hraje báječně. Takový rambo. *4*
  • Dobrý den Filipe, včera jsem byla na představení "Vše o mužích" v Nymburce a musím jedině konstatovat, že to bylo jedním slovem neuvěřitelné. Bylo to zkrátka naprosto skvělé představení, vaši kolegové super, smekám před výkonem. Z původního dvouhodinového představení jste udělali více jak tříhodinovou show. Moc vám všem děkuji za bezvadný zážitek , pozdrav též pro Maroše a Michala. M.N. *3*
  • Blažek chodí se mnou známou, je jeho milenka. Kdybyste chtěli vědět nějaké zajímavosti?
  • Ahoj, zhlédla jsem film Na vlastní nebezpečí a je suprovej, miluju rafting a adrenalin takže prostě můj film. A natáčel se ten film v Makedonii na Černé řece? Též jsem viděla Probudím se včera A prostě bomba. *4*
  • Byl jsem včera v divadle a byl jste Filipe ,fakt skvělej,blahopřeju a ať Vám to vydrží dlouho...
  • Chlapy s dlouhýma vlasama moc nemusím, ale Filip Blažek je veliká vyjímka (když byl ještě dlouhovlasý). Prostě nádherný chlap, od kterého je určitě hodně těžký se odtrhnout. *14* *14* *3*
  • Filipe, moc se mi líbíš, jsi moc dobrý herec a taky moc hezký chlap. *14* Strašně ses mi líbil v pohádce O třech rytířích, krásné paní a lněné kytli, tam ti to fakt seklo. *14* *4*
  • Ahoj Filipe,zdravím a gratuluji k Tvé kariéře. Byla jsem na Vše o mužích a bylo to úžasné. *3* *14* Hodně štěstí v novém roce. Karolína alias Rybíz(možná si ještě vzpomemeš... tábor Habří,Bob,Silvestr...)
  • Ahojda Filo, dneska jsem byla na divadelním představeni: Vánoční zázrak a jsi proste k sežrani :-) napsala bych ti na email,ale bohužel ho neznam...jsi fakt super a rada bych veděla,kde se chystají ti dát ještě roli,abych si udělala misto v kalendáři...Filmy,seriály(Přešlapy),pohádky(Nesmrtelná teta,O krásné paní,třech rytířích...)...prostě vše,kde hraješ ty, nemá chybu :-) jen tak dál :-)
  • latyka
    nechápu jak můžou dát takovýmu charizmatickýmu chlapákovi takovou roli *8* z něho ten sex apeel přímo září *3*
  • tak co říkáte na jeho novou roli v Ulici?
  • I já moc děkuju za příspěvek, ale zajímala by mě ještě ta čtvrtá, kdy začíná scéna gayů:))
  • nejfaninka

    všechno neeeejlepší.....

    Filipe,
    všechno nejlepší hodně štěstí,zdraví a úspěchů v televizi.
    Už se těším *1* *3*
    A užij si je!!!!!! *5* *15* *15* *5* *1*
  • natush

    Narozeniny

    Všechno nej k narozkám *14* *14* *14*
  • Re: vše o mužích

    písničky z Vše o mužích jsou tyto:
    Joe Cocker - Unchain my heart
    pak Summer in the city
    a
    Frankie Laine - Rawhide
  • vše o mužích

    Kdo viděl představení Vše o mužích (Kramár, Blažek, Slaný) a mohl by mi napsat jaké písně tam zazněly? *14*
  • terishek

    Re: Re: wawko

    přesně hey já z toho měla málo *9* *3*
  • přešlapy

    "Přešlapy" jsou jediné, co v televizi momentálně sleduji a jste tam naprosto skvělý a přijdete mi podstatně lepší než Adam v "Šest v tom". Jen co bude trocha času, musím na vás vyrazit do nějakého divadla......Jo a ostříhaný se mi líbíte mnohem víc, i když to háro bylo úžasné
  • divadlo

    Filipe, byl jste skvělý na divadle, musím říct, že Vás vídám mnohem raději na divadle, myslím že tam dovedete krásně vyjádřit vaše herecké umění. Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit